Fiat 500X Abarth | Plotki, plotki, plotki

Wokół Fiata robi się coraz głośniej. Emocje rozpala zwłaszcza Abarth. Do pogłosek o zbliżającym się wielkimi krokami Abarcie 124 Spider teraz dołączyły plany sportowej wersji Fiata 500X
Wideo | Fiat 500X | Niebieska pigułka Wideo | Fiat 500X | Niebieska pigułka

Ostatnio spore zamieszanie wywołały słowa Alfredo Altavilli, jednej z najważniejszych osób w koncernie Fiat. Zapytany o mocne silniki w Fiacie 124 Spider pan Alfredo odparł" "Chcecie mocy i osiągów? Pojawi się wersja Abarth!". Oczywiście ruszyła cała lawina spekulacji o możliwej specyfikacji.

Teraz Alfredo Altavilla podzielił się z nami planami dotyczącymi Abartha. Wynika z nich, że do modeli 124 i 500 ma w najbliższej przyszłości dołączyć zupełnie nowe auto. Dopytany o co może chodzić, dodał, że "500X Abarth to jedna z poważniejszych opcji, które bierzemy pod uwagę". Raz jeszcze motoryzacyjny świat zalała fala plotek i domysłów.

Czego możemy się spodziewać? Najczęściej wymienia się turbodoładowany 1,75-litrowy silnik R4 Alfy Romeo (znany z pięknego modelu 4C), którego moc oscylowałaby wokół 200 KM. Przypomnijmy, że Alfredo Altavilla podkreślał ostatnio, że w Abarthach liczą się przede wszystkim osiągi, a marka nigdy nie ograniczy się tylko do nowych felg, agresywniejszych zderzaków i bojowych, sportowych naklejek. Czekamy więc na pierwsze oficjalne informacje!

ZOBACZ TAKŻE:

Nowy Fiat 500 | Z dużej chmury mały deszcz

Nowy Fiat 500

Zdjęcie ARISTO VOYAGER S505 Polska Zdjęcie Motul Vision Classic płyn do spryskiwaczy szyb 5L Zdjęcie Światła dzienne LED dedykowane do FIAT DRL GRILL SET NSSC Fiat Doblo 2006-2010
ARISTO VOYAGER S505 Polska Motul Vision Classic płyn d... Światła dzienne LED dedykow...
Sprawdź ceny Sprawdź ceny Sprawdź ceny
źródło: Okazje.info
Więcej o: