Mercedes klasy S | Szaleństwo tunera

Wiele osób uważa Klasę S za samochód idealny, ale od czego są tunerzy? Oni nie uznają żadnych świętości i nie spoczną dopóki nie poprawią każdego mocnego samochodu. Ares Design zaprezentował właśnie swoją wizję limuzyny Mercedesa
Nowe oznaczenia modeli MercedesaMercedes zmienia oznaczenia swoich modeli

Ares Design gościło już na łamach moto.pl przy okazji czterech SUV-ów przyszłości, które zaprojektowali Włosi. Tuner z Modeny nie spuszcza z tonu i teraz prezentuje swoją wizję Mercedesa Klasy S w dwóch wersjach - klasycznej i bardzo mocno przedłużonej.

W oczy rzuca się przede wszystkim szlachetna biel lakieru oraz wielki, chromowany grill, który przywodzi na myśl dwa modele Maybacha, 57 oraz 62. Klasa S otrzymała także przemodelowane zderzaki (przód oraz tył) i przetłoczenia na bokach. Limuzyna stoi na specjalnie zaprojektowanych dla tego modelu 21-calowych felgach.

Wszystkich posiadaczy Klasy S, którzy odwiedzą zakłady Ares Design i zostawią tam swoją limuzynę, w środku przywita pełna przepychu mieszanka drewna, metalu i skóry. Jednym słowem - bogactwo. Co pod maską? Zależy, która wersja "eski"  trafi w ręce tunera. Na oficjalnej stronie Ares Design podaje moc przerobionej przez siebie klasy S w przedziale 520 - 850 KM. Niestety Włosi nigdzie nie pochwalili się ceną za swój pakiet.

Mercedes klasy S Ares Design przedłużonyfot. Ares Design

ZOBACZ TAKŻE:

 

Mercedes-Maybach S 600 | Okręt flagowy

Mercedes-Maybach S 600

Zdjęcie Enkei Wakasa 8x18 ET45 5x112 Zdjęcie Dezent RB 7x17 5x100 ET38 Zdjęcie OZ CORTINA Matt Black 9x19 5x112 ET45
Enkei Wakasa 8x18 ET45 5x112 Dezent RB 7x17 5x100 ET38 OZ CORTINA Matt Black 9x19 ...
Sprawdź ceny Porównaj ceny Sprawdź ceny
źródło: Okazje.info