Volkswagen Polo Original | Na 40 urodziny

Volkswagen Polo, jeden z najpopularniejszych przedstawicieli segmentu "mieszczuchów" po raz pierwszy pojawił się na drogach w 1975 roku. Volkswagen postanowił uczcić 40 urodziny limitowaną edycją
Top 10 | Polski nr 1 w czerwcu | Już nie Octavia

Jak najlepiej uczcić okrągłe urodziny swojego modelu? Oczywiście wyjątkową, ściśle limitowaną edycją.

Jubileuszowy mieszczuch, Volkswagen Polo Original, będzie limitowany do 1000 sztuk. Volkswagen oferuje go w sześciu różnych odmianach, które różnią się silnikami i skrzyniami biegów, ale Original może być tylko pięciodrzwiowy. Jednym z głównych gwoździ programu jest zupełnie nowy kolor lakieru, dostępny tylko w tej wersji. Mowa tu o Honey Orange Metalic.

Niezawodne miejskie auto już od...

Volkswagen Polo Original wyróżnia się jeszcze LED-owymi przednimi światłami, 16-calowymi felgami, przyciemnianymi światłami z tyłu, lusterkami w kolorze nadwozia oraz ciemniejszym, lśniącym grillem. Nie mogło oczywiście zabraknąć plakietek "Original" w strategicznych miejscach. Za to w środku znajdziemy rasowe aluminiowe nakładki na pedały, kamerę cofania i automatyczną klimatyzację. We wnętrzu dominują dwa kolory: czerń i pomarańcz.

Niemcy będą musieli zapłacić za Polo Original 19 950 euro, czyli około 84 tysięcy złotych. W porównaniu z identycznie wyposażonym "zwykłym" Polo można oszczędzić 1 120 euro (ponad 4,7 tysiąca złotych).

ZOBACZ TAKŻE:

Volkswagen Golf GTD Variant | Rodzinne Gran Turismo

Volkswagen Golf GTD Variant

Zdjęcie Sparco Gałka dźwigni zmiany biegów GLOBE - 03745PTN Zdjęcie AEZ Valencia 8,5x19 5x112 ET40 Zdjęcie SHERIFF Osłona pod skrzynię biegów drążki kierownicze (-do 04. 1941) Jeep Grand Cherokee IV
Sparco Gałka dźwigni zmiany... AEZ Valencia 8,5x19 5x112 ET40 SHERIFF Osłona pod skrzynię...
Sprawdź ceny Sprawdź ceny Sprawdź ceny
źródło: Okazje.info
Więcej o: