Chevrolet Colorado | Dwie specjalne wersje

Co słychać w krainie pickupów? Miłość Amerykanów do samochodów z tym konkretnym nadwoziem nie słabnie ani trochę. Chevrolet właśnie pochwalił się dwiema specjalnymi wersjami Colorado - Midnight oraz Trail Boss
Nowy Chevrolet Camaro | Mustang ma się czego obawiaćNowy Chevrolet Camaro | Mustang ma się czego obawiać

Mamy dla Was ciekawostkę prosto ze Stanów Zjednoczonych. Ostatnio Chevrolet zaprezentował dwie specjalne wersje swojego pickupa średniej wielkości, modelu Colorado. Czym ekscytują się Amerykanie?

Colorado Midnight Edition to prezent General Motors dla wszystkich miłośników czerni. Czarny jest grill, czarne są 18-calowe felgi, czarny jest również charakterystyczny znaczek Chevroleta. Midnight Edition będzie dostępny dla różnych wersji Colorado - Chevrolet pozwala zamówić czarny pakiet niezależnie od napędu (na jedną albo obie osie) czy silników (także w zupełnie nowych w gamie Dieslach 2.8L Duramax).

Szukasz pickupa dla siebie? Najciekawsze oferty z rynku wtórnego

Inaczej jest z drugą specjalną wersją Trail Boss. Ta będzie dostępna tylko w topowym Colorado z dopiskiem Z71. Co dostaną najbardziej wymagający kierowcy Colorado? Nowy pakiet nadaje pickupowi offroadowego charakteru - to m.in. LED-owe oświetlenie na dachu i specjalne opony do jazdy w trudnym terenie Goodyear Wrangler DuraTec. Tak jak w Midnight Edition, grill, felgi oraz znaczek są czarne.

ZOBACZ TAKŻE:

Za co kochamy amerykańską motoryzację

Dodge RAM SRT10

Zdjęcie VORDON 45 Europa Zdjęcie Motul Vision Classic płyn do spryskiwaczy szyb 5L Zdjęcie SONAX Letni Płyn do spryskiwaczy Jabłkowy 4L S261405
VORDON 45 Europa Motul Vision Classic płyn d... SONAX Letni Płyn do spryski...
Porównaj ceny Sprawdź ceny Sprawdź ceny
źródło: Okazje.info