Lexus | Mistrz nowoczesnej reklamy?

Lexus całkiem niedawno pochwalił się projektem "latającej deskorolki", o której znacznie więcej dowiemy się już 5 sierpnia. Teraz Japończycy wypuszczają kolejny ciekawy film - tym razem w roli głównej występuje muzyk Will.i.am oraz Lexusy NX
2015 Lexus IS 200t Lexus IS 200t | Nowy silnik, nowa skrzynia

Lexus postanowił zagrać na nostalgii fanów trylogii filmów science-fiction "Powrót do przyszłości" i rozpoczął pracę nad prawdziwą, latającą deskorolką. Pisaliśmy już o tym na moto.pl , jeżeli nie możecie się doczekać oficjalnej prezentacji to serdecznie zapraszamy do naszego artykułu. Teraz Japończycy znowu podgrzewają atmosferę, prezentując nowy filmik.

Przypomnijmy, że technologię wykorzystaną w Lexusie Hover znamy m.in. ze słynnych, bardzo szybkich japońskich pociągów magnetycznych. Nadprzewodniki chłodzone są ciekłym azotem, stąd dymek wydobywający się z magnetycznej deskorolki Lexusa.

To nie wszystko, czym ostatnio uraczył nas wyjątkowo kreatywny dział marketingu Lexusa. Mamy dla Was jeszcze jeden film, bardzo ciekawą reklamę Lexusa NX.

Tym razem w roli głównej: trzy Lexusy NX, masa świateł, lasery, długa prosta oraz słynny muzyk Will.i.am (znany głównie z występów w zespole The Black Eyed Peas). Wszystko wygląda jak gra muzyczna...

Ile za Lexusa na rynku wtórnym? Okazje

ZOBACZ TAKŻE:

Lexus RC F | Znamy polskie ceny

2015 Lexus RC F

Więcej o:
Komentarze (1)
Lexus | Mistrz nowoczesnej reklamy?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
  • Gość: Hino

    Oceniono 3 razy 1

    Lexus to NIEZAWODNOSC nie ma znaczenia co robia to zawsze jest dopracowant, na Turbo kazali czekac kilka lat ale to jest pierwsza na swiecie turbina co wytrzyma min. 300tys km, bo chlodzona plynem a nie olejem i sie nie zaciera..

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX