Toyota Land Cruiser J40 z klocków LEGO

W świetnych konstrukcjach z klocków LEGO pisaliśmy już wielokrotnie, ale ten projekt również zasługuje na szerszą promocję. Oto wiernie odwzorowana Toyota Land Cruiser J40
Toyota Land Cruiser V8 | Oferta ostatniej szansyToyota Land Cruiser V8 | Oferta ostatniej szansy

Choć to bardzo trudne w konstrukcjach z klocków, autor starał się odwzorować jak najwięcej detali japońskiej ikony off-roadu, produkowanej w latach 1960-1984 (w Brazylii aż do 2001 roku). Trzeba przyznać, że udało mu się to doskonale. Toyota Land Cruiser J40 wygląda fantastycznie. Do jej budowy użyto około 1700 elementów.

Na projekt można głosować na stronie LEGO Ideas. Na chwilę obecną legendarna terenówka Toyoty otrzymała prawie 4,5 tys. głosów. Żeby taki zestaw znalazł się w sklepach potrzeba 10 tys. wspierających, wtedy LEGO weźmie ten projekt pod uwagę. Zachęcamy do głosowania.

ZOBACZ TAKŻE:

Samochody z klocków LEGO | Budowanie własnych marzeń

Chevrolet Corvette 1969 z klocków Lego

Więcej o:
Komentarze (9)
Toyota Land Cruiser J40 z klocków LEGO
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: bobik

  Oceniono 13 razy 9

  Autor tych modeli musi być dużym fanem samochodów Toyoty i w sumie nie ma co mu się dziwić. Idealnie odzwierciedlił Land Cruisera. Dobra robota.

 • Gość: patryk

  0

  Gdzie można dostac takie klocki , wszedzie szukam ale tylko grafika wychodzi.

 • Gość: w nie

  0

  Sam jestem pasjonatem takich właśnie modeli , lecz akurat w moim przypadku zamiast land cruisera wziąłem się za 2000GT jest to troszke większe wyzwanie :) , no coż jezeli skoncze swoj projekt pewnie gdzies się nim podziele także szukajcie informacji na bieżąco.

 • Gość: Kilkur

  0

  Na miniaturce myślałem że to prawdziwy Land Cruiser. Samochód klasyk, autor musi poważnie uwielbiać to auto skoro podjął się takiej konstrukcji.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX