Akademia Bezpiecznej Jazdy Kobiet rusza już w sierpniu

Już 22 sierpnia na terenie Hali Azoty Arena w Szczecinie każda, kobieta, która chciałby poczuć się pewnie za kierownicą, nauczyć się jak sobie radzić z niebezpieczeństwami na naszych drogach lub poprawić swoje umiejętności jazdy w trudnych warunkach będzie miała szansę pod czujnym okiem instruktorów Akademii Kuby Bielaka eksperta bezpiecznej jazdy i mistrza rajdowego Tomasza Kuchara.
Wyjeżdżasz za granicę? Z nami sprawdzisz przepisy!Wyjeżdżasz za granicę? Z nami sprawdzisz przepisy!

Zgłoszenia od Pań przyjmowane są do 20 sierpnia w jednym z salonów Kia w Szczecinie. Więcej informacji można uzyskać na stronie www.kia.polmotor.pl lub w salonach Kia w Szczecinie. Panie, które odbędą jazdę Kia Picanto i zdobędą najlepszy czas parkowania tyłem otrzymają zaproszenie do "Akademii Bezpiecznej Jazdy", którą poprowadzi Kuba Bielak, doświadczony Instruktor, dziennikarz TVN oraz Tomasz Kuchar mistrz rajdowy.

Zachęcamy gorąco, aby każdy zgłaszał inspirujące osoby ze swojego otoczenia np. mamę, przyjaciółkę, ciocię Wystarczy, że kandydatki do "Akademii" pojawią się na jazdach testowych w salonie marki KIA w Szczecinie.

Już 22 Sierpnia Panie będą mieć okazję, pod czujnym okiem instruktorów odkryć tajniki poruszania się i hamowania na trudnej nawierzchni, omijania przeszkód na drodze oraz zgłębić metody pokonywania zakrętów. Panie poznają też, jak przebiega proces hamowania i dowiedzą się, dlaczego ważna jest odpowiednia pozycja za kierownicą. Akademia ma na celu znalezienie tych kobiet, które są dobrymi kierowcami, jeżdżą bezpiecznie i mogą być wzorem do naśladowania przez innych.

Patronem medialnym Akademii jest Radio Eska, TVP Szczecin, Magazyn Prestiż, wSzczecinie.pl. Gazeta Wyborcza, Gazeta.pl i oczywiście portal Moto.pl

ZOBACZ TAKŻE:

Poradnik | Zaplanuj bezpieczną podróż

Poradnik | Zaplanuj bezpieczną podróż