Skoda | Pasy bezpieczeństwa dla psów

Skoda zaprezentowała cztery dodatki, które uprzyjemnią podróżowanie z czworonogiem zapewniając mu jednocześnie bezpieczeństwo
Skoda Superb Combi | Ceny w Polsce | Szafa w dobrej cenie

Pierwszy to pasy bezpieczeństwa dla psów. Mówiąc wprost jest to specjalna uprząż dla psa, którą mocuje się do zapiętego pasa bezpieczeństwa. Umożliwia ona psu siedzenie lub leżenie jednocześnie chroniąc go przed ześlizgnięciem się w razie nagłego hamowania. Uprząż posiada szeroki zakres regulacji tak, aby pomieścić większość czworonogów.

Skoda Rapid - Ogłoszenia

Pewną alternatywą dla większych psiaków jest specjalna płachta rozpinana pomiędzy przednimi fotelami a oparciem tylnej kanapy. Mocuje się ją do zagłówków, a jej długość jest tak dobrana, że pies może leżeć na kanapie, ale nie ześlizgnie się z niego. Drugą istotną cechą płachty jest ochrona przed zabrudzeniem tapicerki. A jak czworonożne pociechy potrafią nabrudzić, wie każdy ich właściciel.

Trzecie rozwiązanie to doskonale znana wielu przedsiębiorcom stalowa kratka. Dostępna dla modeli Fabia Combi i Superb Combi zapobiegnie przedostaniu się psiaka do przodu, jeśli wozimy go w bagażniku. Kolejna funkcja to oczywiście zabezpieczenie bagażu przed przedostaniem się do części pasażerskiej, co może stworzyć spore zagrożenie dla podróżnych.

Ostatnim nowym akcesorium jest specjalna wykładzina bagażnika. Dostępna dla modeli Rapid, Rapid Spaceback, Yeti, Octavia i Octavia Combi jest dwustronna. Z jednej strony wykończono ją materiałem używanym standardowo, z drugiej zaś mamy gumowaną wodoodporną wanienkę. W razie zabrudzenia łatwo ją umyć, co powinni docenić właściciele psów wożonych w bagażniku, działkowcy, drobni przedsiębiorcy i wszyscy potrzebujący od czasu do czasu przewieźć coś "brudnego".


ZOBACZ TAKŻE:

Skoda Rapid ScoutLine | Mieszczuch na działce

Zdjęcie BRIDGESTONE Potenza S001 225/45/R17 94Y Zdjęcie BRIDGESTONE Turanza T001 205/55/R16 91V Zdjęcie Goodyear EAGLE F1 ASYMMETRIC 2 215/45/R17 91Y
BRIDGESTONE Potenza S001 22... BRIDGESTONE Turanza T001 20... Goodyear EAGLE F1 ASYMMETRI...
Porównaj ceny Porównaj ceny Porównaj ceny
źródło: Okazje.info