Nowy Lexus LS | Premiera jeszcze w tym roku?

Coraz częściej mówi się o nadchodzącej premierze następnej generacji flagowego modelu Lexusa. Według ostatnich doniesień można przypuszczać, że nowego LS-a zobaczymy już na salonie w Tokio
Mercedes-Maybach S 600 Mercedes-Maybach S 600 | Test

Tak twierdzi serwis motoring.com.au, powołując się na osoby z Lexusa. Gdyby tak się stało, auto trafiłoby do sprzedaży w pierwszej połowie 2016 roku.

Lexus LS - ogłoszenia

Zbliżający się debiut jest bardzo prawdopodobny, ponieważ flagowy Lexus LS jest na rynku już od 9 lat. W 2012 roku model poddano dużemu faceliftingowi, dzięki któremu auto upodobniono do najnowszej linii stylistycznej marki i wyposażono w nowe rozwiązania.

Nie zmienia to jednak faktu, że w walce z nowymi generacjami limuzyn z Niemiec LS nie ma większych szans. Zaawansowane prace nad następcą są zatem w pełni uzasadnione. 43. salon samochodowy w Tokio rozpocznie się 29 października.

*Na zdjęciach obecna generacja Lexusa LS

ZOBACZ TAKŻE:

Nowe BMW serii 7 | Na podbój Klasy S

BMW serii 7 2015

Więcej o:
Komentarze (2)
Nowy Lexus LS | Premiera jeszcze w tym roku?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
  • Gość: j23

    Oceniono 9 razy 3

    Moze i LS stary ale wystarczy zerknac w amerykanskie statystyki gdzie pod wzgledem niezawodnosci deklasuje kazda konkurencje.

  • Gość: gość

    Oceniono 9 razy -1

    może i ma 9 lat od debiutu ale technologicznie nie do doscigniecia przez niemców przez kolejne 50 lat badz w ogóle to nie nastąpi ,przykład pierwszego Lexusa z roku 89 do dziś niemcy nie mają tak doskonałego silnika i konstrukcji ogólnej

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX