Z internetem samochodowym zajedziesz dalej

Samochód to podstawowe narzędzie codziennej pracy. W dzisiejszych czasach mobilność w biznesie to warunek sukcesu. Przedsiębiorcy muszą być cały czas w kontakcie ze swoimi klientami oraz podwykonawcami, niezależnie od tego czy w danej chwili siedzą za biurkiem, czy za kierownicą firmowego auta. Specjalnie z myślą o nich i ich pasażerach firma Orange stworzyła supernowość - internet samochodowy

Dziś liczy się mobilność

Mobilność w biznesie można rozumieć na dwa sposoby. Dosłownie, to konieczność jeżdżenia do klientów oraz na spotkania biznesowe. Mobilność to także dostarczanie produktów, czy przewożenie osób. W związku z tym samochód to często najważniejszy zasób firmy, a w wielu przypadkach również podstawa jej działalności. Jednak mobilność można rozumieć także jako ciągły dostęp do internetu i korzystania z technologii mobilnych takich jak np. smartfony, które umożliwiają pracę oraz bycie w stałym kontakcie praktycznie przez cały czas i to niezależnie od miejsca aktualnego pobytu. Jednak firmy chcą być coraz bardziej konkurencyjne, więc ich potrzeby stale rosną, podobnie jak wymagania i oczekiwania ich klientów.

Firma Orange postanowiła połączyć dwa sposoby rozumienia mobilności. Odpowiadając na potrzeby klientów biznesowych chcących korzystać z mobilnego internetu w dowolnym miejscu i czasie, a także dzielić się swoim połączeniem w lokalnej sieci, Orange wprowadza zupełnie nową kategorię produktową - internet samochodowy. W jej ramach przedsiębiorcy otrzymują router Huawei CarFi ze stałym dostępem do internetu. Dzięki temu nowoczesnemu połączeniu, właściciele firm mogą korzystać z szybkiego internetu w każdym samochodzie, w dowolnym miejscu i czasie, dbając o rozwój prowadzonego przez siebie biznesu. Superoferta 10 GB transferu gwarantującego szybki i sprawny dostęp do sieci w ramach internetu samochodowego z routerem Huawei CarFi jest dostępna dla firm w abonamencie za 25 zł + VAT.

Router CarFi

Orange, jako pierwszy operator telekomunikacyjny na polskim rynku, uruchomiło nową usługę internetu samochodowego. Dzięki modemowi Huawei CarFi i ofercie Orange, każdy samochód może stać się mobilnym hotspotem w największej sieci szybkiego internetu. Router Huawei CarFi E8377 działa w technologii LTE kat. 4, dzięki czemu zapewnia transfer do 150 Mbit/s. Jego instalacja jest bardzo prosta. Urządzenie wystarczy zamontować w gnieździe zapalniczki samochodu. Po jego uruchomieniu możliwe jest już korzystanie z bezprzewodowego internetu na dowolnym urządzeniu mobilnym, tj. laptopie, smartfonie lub tablecie. Router CarFi zapewnia dostęp do sieci maksymalnie 10 użytkownikom. Ponadto dzięki interfejsowi USB, urządzenie może zasilać peryferyjne urządzenia mobilne. Dodatkowo, dzięki eleganckiemu wzornictwu, router będzie atrakcyjnym elementem wnętrza każdego samochodu.

Internet samochodowy gwarantuje, że niezależnie od tego czy jedziemy na spotkanie, stoimy w miejskim korku, czy podróżujemy drogą ekspresową z miasta do miasta, to zawsze będziemy w kontakcie i z dostępem do szybkiego internetu. Dzięki temu rozwiązaniu praca mobilna nabiera zupełnie nowego znaczenia.

Internet samochodowy Orange