Peugeot Vision Gran Turismo | 1,73 sekundy do 100 km/h

Peugeot oficjalnie zaprezentował swój supersamochód. Spokojnie, został on stworzony tylko do gry wideo Gran Turismo 6
Volkswagen GTI Supersport Vision Gran Turismo Volkswagen GTI Supersport Vision Gran Turismo

Wirtualny samochód wyścigowy waży tylko 875 kg i dysponuje mocą aż 875 KM, więc jego stosunek masy do mocy wynosi 1:1. Dzięki temu Peugeot Vision Gran Turismo potrafi przyspieszyć od 0 do 100 km/h w zaledwie 1,73 sekundy! Takie rzeczy tylko w grze.

Serce pojazdu stanowi silnik V6 o pojemności 3,2 litra, zamontowany tuż za kierowcą. Współpracuje on z sześciostopniową, ręczną skrzynią biegów. Napęd przenoszony jest na wszystkie koła. Za hamowanie odpowiada układ Brembo z ceramicznymi tarczami.

Wszyscy fani popularnego symulatora wyścigów GT6 na konsolę PS3 już wkrótce będą mogli osobiście przetestować Peugeota Vision Gran Turismo na jednym z wirtualnych torów wyścigowych. Auto będzie można pobrać bezpłatnie w ramach aktualizacji do gry.

 

ZOBACZ TAKŻE:

Lew pełen pomysłów | Koncepty Peugeota

Peugeot Quartz

Więcej o:
Komentarze (2)
Peugeot Vision Gran Turismo | 1,73 sekundy do 100 km/h
Zaloguj się lub komentuj jako gość
  • Gość: gośc

    Oceniono 1 raz 1

    mżenia ściętej głowy małolata

  • babikas

    0

    Ładny. W sam raz na polskie drogi. Albo żeby cielaka do skupu zawieźć. Ewentualnie do sklepu można pojechać albo w centrum miasta zaparkować, tylko tak, żeby każdy widział. No i nie zapomnieć wlać jakiś dobry, bo inaczej to trzeba będzie pchać do najbliższej stacji.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX