Mission: Impossible Rogue Nation | BMW M3 w jednej z głównych ról

Pod koniec zeszłego roku pisaliśmy o tym, że przy kręceniu piątej części "Mission: Impossible" zniszczono wiele egzemplarzy BMW M3. Teraz możemy zobaczyć, czy było warto, ponieważ do sieci trafił właśnie pierwszy zwiastun filmu
Flota nowych BMW M3 na szrot Flota nowych BMW M3 na szrot | Powodem film

W "Mission: Impossible - Rogue Nation", bo tak oficjalnie nazywa się piąta część serii, zobaczymy nie tylko najnowszą "M3-kę", ale także motocykl tej marki - model S 1000 RR. Krążą plotki, że w filmie pojawi się również nowa generacja BMW serii 7.

Ważniejszą rolę pełni jednak sportowy sedan BMW M3, którym Tom Cruise, filmowy Ethan Hunt, uczestniczy w efektownych pościgach. Najnowszą odsłonę "M:I" kręcono w Austrii, Maroku i Anglii (w Londynie). To nie pierwszy raz, kiedy BMW pojawia się w filmie z Tomem Cruisem. W 2011 roku w "Mission: Impossible - Ghost Protocol" wzięło udział BMW i8, jeszcze jako koncept.

"Mission: Impossible Rogue Nation" trafi na ekrany kin 31 lipca tego roku.

ZOBACZ TAKŻE:

Najlepsze teledyski z samochodami

Kasabian - Re-Wired

Więcej o:
Komentarze (6)
Mission: Impossible Rogue Nation | BMW M3 w jednej z głównych ról
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • hiszpan25

  Oceniono 13 razy 13

  Zapewne na potrzeby filmu powstalo sporo "dublerow" czyli zwyklych BMW z pakietem optycznym M stylizujacym je na M3. Nawet na potrzeby filmu nikt nie rozbije powiedzmy 20szt M3 gdy moze to byc 20szt 316 z pakietem M wygladajacym jak M3. Wszedzie rzadza ksiegowi...

 • hart_brejker

  Oceniono 13 razy 11

  Jak trafią do Polski to po kilku tygodniach pójdą do sprzedaży z zerowym przebiegiem:)

 • Gość: Pan Mirek

  Oceniono 15 razy 9

  Wyklepie się i u mnie na komisie w moim Wongrofcu zejdom jako prawie fónkel nufka nieśmigana. I u kolegi z Gniezna to samo. Nie ma to jak nasza uczciwa Wielkopolska, nie to co Kongresufka.

 • bojar1980

  Oceniono 6 razy 2

  lol co za dobre dziennikarstwo. Panie redaktorze postać grana przez Toma Cruise nazywa sie Ethan Hunt.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX