Audi TT Roadster | Ceny w Polsce | Ekskluzywna nisza

Na polskim rynku debiutuje trzecia generacja Audi TT Roadster. Znamy już jego ceny

Nowe Audi TT na polskim rynkuNowe Audi TT na polskim rynku

Najnowsze TT Roadster można już zamawiać w polskich salonach Audi. Do napędu TT może być użyty jeden z trzech silników do wyboru, znanych już z TT Coupe. Podstawowa jednostka 2.0 TFSI osiąga 230 KM mocy i 370 Nm momentu. Współpracuje standardowo ze skrzynią ręczną o sześciu przełożeniach, za dopłatą można zamówić dwusprzęgłową skrzynię S-Tronic o sześciu przełożeniach. Klient może też wybrać napęd - na przednie koła lub quattro.

Audi TT - ogłoszenia aut używanych

Kolejna jednostka to także 2.0 TFSI, ale o mocy 310 KM i momencie 380 Nm. Montowana będzie w wersji TTS. Tu także do wyboru są dwie skrzynie biegów, ale napęd zawsze trafia na obie osie. Ostatnia opcja to silnik wysokoprężny 2.0 TDI o mocy 184 KM i momencie 380 Nm. Ta jednostka nie daje żadnej opcji wyboru napędu. Skrzynia może być tylko ręczna, a napęd zawsze trafia tylko na przednią oś.

Cena wyjściowa Roadstera w wersji z silnikiem 2.0 TFSI i manualną, sześciostopniową skrzynią biegów to 173 840 PLN. Już w tym wariancie znajdziemy rozbudowany pakiet bezpieczeństwa, reflektory ksenonowe plus, system Audi active lane assist czy funkcję Start-Stop. Samochód standardowo wyposażony jest także we wspomniany Audi virtual cocpit, MMI radio z odtwarzaczem CD i ośmioma głośnikami oraz pięcioramienne oraz 17-calowe obręcze ze stopu metali lekkich.


ZOBACZ TAKŻE:

Nowe Audi TT | Poznaj jego wnętrze

Nowe Audi TT | Poznaj jego wnętrze

Więcej o: