Unikatowy świat Rolls-Royce'a w Berlinie

Firma Rolls-Royce Motor Cars otworzyła w Berlinie czasową wystawę. Zlokalizowana na Kurfürstendamm ekspozycja oferuje unikalny dostęp do świata legendarnego brytyjskiego producenta samochodów - od klasycznych modeli marki po doświadczenia interaktywnej multimedialnej instalacji ?Wewnętrz Rolls-Royce'a? , która w listopadzie przyciągnęła w Londynie tysiące odwiedzających
Rolls-Royce potwierdza prace nad nowym modelemRolls-Royce potwierdza prace nad nowym modelem

Multimedialna część ekspozycji będzie dostępna dla zwiedzających do 18 lutego, natomiast sekcja prezentująca zarówno klasyczne, jak i najnowsze modele koncernu, pozostanie otwarta do czerwca.

Gwiazdą wystawy jest pochodzący z 1926 roku model 10EX, samochód doświadczalny. Uznawany za pierwszy w historii samochód koncepcyjny, został stworzony, aby umożliwić poznanie pełnego potencjały nowego Phantoma. Pod koniec lat 20. ubiegłego wieku podróżował nim po Europie brytyjski archeolog i podróżnik, Lawrence z Arabii.

Znajdź swój wymarzony samochód używany

W ramach wystawy zaprezentowany zostanie również pełen przekrój modeli marki - Phantom, Ghost oraz najnowszy członek rodzinny - Wraith. Niewątpliwą atrakcją będzie także możliwość bliższego zapoznania się z bardzo popularnym wśród klientów Rolls-Royce'a, programem Bespoke, umożliwiającym niemal nieograniczoną indywidualizację samochodów.

"Ta wystawa jest tuż za rogiem, a stanowi unikalną okazję, by poznać markę Rolls-Royce z zupełnie innej perspektywy. Jest warta specjalnej wycieczki i polecam ją każdemu, kto planuje zajrzeć do Berlina lub tam jest" - powiedział Piotr Fus, właściciel Rolls-Royce Motor Cars Warszawa.

ZOBACZ TAKŻE:

Rolls-Royce | Historia najlepszej marki świata

Rolls-Royce | Historia najlepszej marki świata

Więcej o: