Wideo | Szybki sposób na odśnieżenie ciężarówki

Odśnieżenie pojazdu przed jazdą to ważna czynność wpływająca na bezpieczeństwo innych użytkowników drogi. O ile w przypadku osobówki trwa to kilka minut, to odśnieżenie długiej naczepy ciągnika siodłowego nie jest już takie szybkie i łatwe
Mercedes-Benz Opony zimowe | Gdzie są obowiązkowe?

Zwłaszcza jeśli do oczyszczenia mamy nie jedną, a całą flotę mniejszych i większych ciężarówek. Wtedy potrzebne jest sprytne rozwiązanie. Takie oferuje amerykańska firma Scraper Systems z Pensylwanii.

Znajdź swój samochód używany

Mechanizm przypomina wielką gilotynę. Miejsce noża zastąpiono pługiem z gumowym zakończeniem, którego wysokość ustawia się automatycznie z dołu. Wystarczy tylko podjechać pojazdem pod maszynę, ustawić jej wysokość, przejechać i... gotowe. Prosto, szybko i dokładnie. W ten sposób otrzymujemy oczyszczony dach. Zobaczcie sami.

 

ZOBACZ TAKŻE:

Krótko o... | Sekundniki. Sygnalizacja świetlna bez stresu

22.07.2010 KRAKOW , SYGNALIZACJA SWIETLNA Z LICZNIKIEM SEKUNDOWYM NA RONDZIE OFIAR KATYNIA PRZY ULICY OPOLSKIEJ .  FOT. JAKUB OCIEPA / AGENCJA GAZETA   SLOWA KLUCZOWE: LICZNIK SWIATLO SWIATLA SEKUNDNIK /FR/

Więcej o:
Komentarze (1)
Wideo | Szybki sposób na odśnieżenie ciężarówki
Zaloguj się lub komentuj jako gość
  • Jacek Nowak

    0

    może to i szybki i prosty sposób na odśnieżanie, ale jak mu spoiler pęknie to dopiero będzie miał problem. A zimą plastikowe elementy szybko zamarzają i są bardzo delikatne, kruche i łatwo je uszkodzić, złamać. W firmie Raf Spoiler www.raf-spoilery.pl/ produkują spoilery dachowe do różnych modeli samochodów dostawczych ciężarowych.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX