North American Car Of The Year | Finaliści

Amerykanie ogłosili finałowe trójki finalistów w konkursie na samochód roku oraz na ciężarówkę roku. Zwycięzcy łatwi do przewidzenia?
Samochód z gwiazdkami | Dla poprawy bezpieczeństwaSamochód z gwiazdkami | Dla poprawy...

W kategorii samochodów osobowych mamy reprezentantów trzech kontynentów. Amerykańskiej motoryzacji broni nowy Ford Mustang, reprezentant azjatyckiej myśli technicznej to Hyundai Genesis, z którego Koreańczycy są bardzo dumni, zaś zawodnikiem ze Starego Kontynentu jest Volkswagen Golf. Mimo szeregu zalet konstrukcji z Wolfsburga, trudno nam uwierzyć, że Amerykanie pozwolą mu wygrać.

Ford Mustang - Ogłoszenia

Wśród samochodów "użytkowych", do których w USA i w Kanadzie zaliczane są wszelkiej maści SUVy oraz półciężarówki z nadwoziami typu pickup, czołowa trójka to nowy Ford F150, Chevrolet Colorado i Lincoln MKC. Czyżby zatem po ogłoszeniu wyników konkursu podczas salonu samochodowego NAIAS w Detroit jedna marka miała powody do podwójnego świętowania? Przekonamy się już 12 stycznia 2015 roku.


ZOBACZ TAKŻE:

Ponad 25 procent nowych samochodów na świecie ma ten sam kolor

Ponad 25 procent nowych samochodów na świecie ma ten sam kolor

Więcej o:
Komentarze (2)
North American Car Of The Year | Finaliści
Zaloguj się lub komentuj jako gość
  • Gość: inż. from Cologne ;-)

    Oceniono 13 razy 3

    YEAH! Ford górą! Siedziałem już w nowym mustangu i jestem zachwycony a w nowym F-150 czyjesz sie król

  • Gość: WSD

    Oceniono 16 razy -2

    Skoro Golf wygrał w Europie ze 1000x fajniejszą GT86 to i tu może. Oczywiście wszyscy wiemy jak.... bo co fajnego jest w aucie reklamowanego jako "das auto"?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX