Kamil Stoch w Mercedesie-AMG GLA 45

Kamil Stoch - zdobywca Pucharu Świata w sezonie 2013/2014, podwójny mistrz olimpijski i indywidualny mistrz świata w skokach narciarskich -odebrał kluczyki do białego Mercedesa GLA 45 AMG
Mercedes zmienia oznaczenia Mercedes zmienia oznaczenia swoich modeli

Nasz najlepszy obecnie skoczek będzie podróżował najmocniejszą wersją modelu, wyposażoną w dwulitrowy silnik benzynowy o mocy aż 360 KM! Kompaktowy crossover z napędem 4Matic i dwusprzęgłową skrzynią biegów przyspiesza od 0 do 100 km/h w 4,8 s i może osiągnąć maksymalnie 250 km/h.

Używany Mercedes Klasy A - ogłoszenia

Kamil Stoch jest przyzwyczajony do wysokich prędkości, na rozbiegu skoczni narciarskiej rozpędza się do ponad 100 km/h. Co jeszcze wspólnego ma Mercedes GLA ze skokami narciarskimi? Auto wyróżnia się najlepszą w klasie aerodynamiką - współczynnik oporu powietrza Cd = 0,29.

Skoczek współpracuje z marką Mercedes-Benz od dłuższego czasu. Wcześniej użytkował nową Klasę A, również w odmianie AMG.

"Mam z nią świetne wspomnienia. W górach przyda mi się jednak wyższy prześwit GLA 45 AMG, no i relingi do mocowania sprzętu. Na szczęście oba modele napędza ten sam silnik i oba mają to samo niesamowite brzmienie!" - powiedział Stoch.

ZOBACZ TAKŻE:

Mercedes GLA 200 CDI 4Matic | Test | Wysokie A

Mercedes GLA 200 CDI 4Matic - test Moto.pl

Więcej o:
Komentarze (1)
Kamil Stoch w Mercedesie-AMG GLA 45
Zaloguj się lub komentuj jako gość
  • Gość: AMG

    Oceniono 7 razy 3

    No i bardzo fajnie. Kamil jest podwójnym mistrzem olimpijskim, mistrzem świata, zdobywcą pucharu świata. Dorociński jest wybitnym aktorem. Mucha jest.... nie wiem kim jest. Aaaa ma znakomitego menadżera.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX