Limitowana Toyota GT86 | Tylko 10 sztuk w Polsce

Toyota GT86 to obecnie jedyny na świecie pojazd z napędem na koła tylne i wolnossącym silnikiem typu boxer umieszczonym z przodu
Toyota GT 86 CS-R3 | Tylny napęd wraca do WRCToyota GT 86 CS-R3 | Tylny napęd wraca do WRC

Konstrukcja ta ma jeden z najniżej położonych środków ciężkości, doskonałe rozłożenie masy, oraz silnik, rozwijający harmonijnie, bez wykorzystania turbosprężarki, 100 KM mocy z jednego litra pojemności. Te parametry definiują wyjątkowy charakter GT86.

Sprawdź ceny Toyot w Polsce

Edycja limitowana, prezentowana przez Toyotę tej jesieni, wyróżnia się od dotychczasowej oferty GT86 nowym wyglądem zewnętrznym, a jej charakterystyczne elementy to nowy, żółty kolor nadwozia, czarne lusterka zewnętrzne, czarne pasy przebiegające przez całe nadwozie (pokrywa silnika, dach, pokrywa bagażnika), oraz w dolnej części linii bocznej, z oznaczeniami nazwy modelu.

Wyposażenie edycji limitowanej Toyoty GT86 odpowiada wersji Prestige, czyli najbogatszej specyfikacji modelu. W całej Europie dostępne są tylko 183 egzemplarze edycji specjalnej. W Polsce do sprzedaży przewidzianych jest zaledwie 10 sztuk, z czego dwie znalazły już klientów.

ZOBACZ TAKŻE:
Sportowa historia Toyoty

Sportowa historia Toyoty
Więcej o:
Komentarze (7)
Limitowana Toyota GT86 | Tylko 10 sztuk w Polsce
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • pawel_w79

  Oceniono 14 razy 4

  Bida panie, bida! Przeglądałem sobie oferty samochodów dostępnych w PL i szybko się zniechęciłem - nigdzie nie ma wersji z silnikiem V6 (Renault, Citroen, Peugeot, Mazda, Alfa Romeo), a nie tak dawno temu można było bez problemu wśród tych marek dostać także topowe egzemplarze z silnikami V6. Kryzys pełną gębą! Już chyba tylko niemieckie samochody mają normalnych rozmiarów silniki(Audi, Mercedes, BMW). Wchodząc, myślałem, że może turbo wstawili, a tu pakiety, który wyjdzie mi taniej, jak zamówię go u blacharza-lakiernika za rogiem, i też będzie dobrze.

 • hiszpan25

  Oceniono 3 razy 1

  prawdziwa limitowana wersja dla milosnikow marki powinna miec silnik doladowany. wszystkie te "chlyty marketingowe" w postaci malowania na inny kolor czy paskow na karoserii to dobre dla firm typu TATA ale nie dla Subaru od zawsze oferujacego szybkie i mocne wersje z turbo.

 • Gość: goszcz

  Oceniono 14 razy -10

  Scion (to taka Toyota dla młodych) FR-S w Kanadzie i USA i Subaru BRZ na świecie. Model 2015 Subaru BRZ kupiłem mojej córce w sierpniu.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX