Salon Paryż 2014 | Rolls-Royce Phantom Metropolitan Edition | Big City

Rolls-Royce zaprezentował na salonie samochodowym w Paryżu model Phantom Metropolitan Edition. Tą specjalną wersją Anglicy chcą zwrócić uwagę na szeroki zakres indywidualizacji ich modeli
Specjalny Rolls-Royce Rolls-Royce Phantom Metropolitan Edition Rolls-Royce zaprezentował w Paryżu model Phantom Metropolitan Edition. Tą specjalną wersją chce zwrócić uwagę na szeroki zakres indywidualizacji ich modeli Rolls-Royce zaprezentował na salonie samochodowym w Paryżu model Phantom Metropolitan Edition. Tą specjalną wersją Anglicy chcą zwrócić uwagę na szeroki zakres indywidualizacji ich modeli. W tym modelu Rolls-Royce połączył dwa w jednym - show car z małą limitowaną serią. Metropolitan Edition powstanie w 20 sztukach, kierowany jest głównie do finansistów i bankierów. Phantom Metropolitan Edition powstał w hołdzie wielkim metropoliom. Na karoserii znajdziemy wymalowane sylwetki wieżowców, które można odnaleźć na wielu innych elementach we wnętrzu limuzyny. Są ona na wysuwanych stolikach czy desce rozdzielczej. Powstały podobno z 500 elementów miniaturowych kawałków drewna. Zabudowano również specjalny zegarek, na którym wypisano najważniejsze metropolie świata. Cena specjalnej wersji nie jest znana. O pieniądzach dżentelmeni nie rozmawiają.
Rolls Royce GhostRolls-Royce Ghost | Test | Royal Baby

W tym modelu Rolls-Royce połączył dwa w jednym - show car z małą limitowaną serią. Metropolitan Edition powstanie w 20 sztukach, kierowany jest głównie do finansistów i bankierów.

Phantom Metropolitan Edition powstał w hołdzie wielkim metropoliom. Na karoserii znajdziemy wymalowane sylwetki wieżowców, które można odnaleźć na wielu innych elementach we wnętrzu limuzyny. Są ona na wysuwanych stolikach czy desce rozdzielczej. Powstały podobno z 500 elementów miniaturowych kawałków drewna. Zabudowano również specjalny zegarek, na którym wypisano najważniejsze metropolie świata.

Cena specjalnej wersji nie jest znana. O pieniądzach dżentelmeni nie rozmawiają.

ZOBACZ TAKŻE:

Rolls-Royce | Historia najlepszej marki świata

Spirit of Ecstasy

Więcej o: