Suzuki Grand Vitara bez następcy

Suzuki prawdopodobnie jeszcze w tym roku zakończy produkcję Grand Vitary. Ten model nie będzie mieć następcy. W zamian w Paryżu zadebiutuje o klasę mniejsza Vitara
Suzuki Grand Vitara bez następcy Suzuki prawdopodobnie w tym roku zakończy produkcję Grand Vitary Suzuki prawdopodobnie w tym roku zakończy produkcję Grand Vitary. Ten model nie będzie mieć następcy. W zamian w Paryżu zadebiutuje o klasę mniejsza Vitara Suzuki prawdopodobnie jeszcze w tym roku zakończy produkcję Grand Vitary. Ten model nie będzie mieć następcy. W zamian w Paryżu zadebiutuje o klasę mniejsza Vitara. Ta informacja nie została jeszcze oficjalnie potwierdzona przez Suzuki, jednak już wiadomo, że Grand Vitara zakończy żywot bezpotomnie. Suzuki nie planuje wprowadzania na rynek w najbliższym czasie następcy tego popularnego SUV-a. Produkcja zakończy się prawdopodobnie jeszcze w tym roku i w salonach będą dostępne jedynie już wyprodukowane modele. Tym samym największym crossoverem marki pozostanie SX4 S-Cross. To nie oznacza, że Suzuki się poddaje, czy też rezygnuje z produkcji tego typu modeli. W Paryżu zostanie zaprezentowany model Vitara. Jak można się spodziewać rezygnacja z członu Grand oznacza wyraźną redukcję wymiarów. Vitara będzie przedstawicielem crossoverów segmentu B i w linii prostej zastąpi model SX4 Classic.
Suzuki SX4 S-Cross | Pierwsza jazda | Test | Nowe podejścieSuzuki SX4 S-Cross | Pierwsza jazda | Nowe podejście

Ta informacja nie została jeszcze oficjalnie potwierdzona przez Suzuki, jednak już wiadomo, że Grand Vitara zakończy żywot bezpotomnie. Suzuki nie planuje wprowadzania na rynek w najbliższym czasie następcy tego popularnego SUV-a. Produkcja zakończy się prawdopodobnie jeszcze w tym roku i w salonach będą dostępne jedynie już wyprodukowane modele. Tym samym największym crossoverem marki pozostanie SX4 S-Cross.

Suzuki Grand Vitara - Ogłoszenia

To nie oznacza, że Suzuki się poddaje, czy też rezygnuje z produkcji tego typu modeli. W Paryżu zostanie zaprezentowany model Vitara. Jak można się spodziewać rezygnacja z członu Grand oznacza wyraźną redukcję wymiarów. Vitara będzie przedstawicielem crossoverów segmentu B i w linii prostej zastąpi model SX4 Classic. Więcej informacji o tym modelu znajdziecie w linku poniżej.


ZOBACZ TAKŻE:

Salon Paryż 2014 | Suzuki Vitara | Pierwsze zdjęcie

Salon Paryż 2014 | Suzuki Vitara | Pierwsze zdjęcie

Więcej o:
Komentarze (2)
Suzuki Grand Vitara bez następcy
Zaloguj się lub komentuj jako gość
  • Gość: Paweł

    Oceniono 8 razy 8

    Czyli to oznacza koniec samochodów terenowych, skoro kolejny już gracz w tej klasie zostaje zastąpiony jakimś małym dziwadłem, którego właściwości terenowe są ograniczone do... krawężników i studzieniek na ulicach miast. Smutne to, tym bardziej, że G.Vitara znana była z ponadprzeciętnych możliwości (jak na SUV-a) z racji choćby stałego 4x4 i obecności reduktora... Świat schodzi na psy. Teraz WSZYSTKO zastępowane jest crossoverami, niedługo nie będzie już segmentów A,B,C, czy K, a będzie segment cross A, cross B itd.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX