Cadillac | Modelowa ofensywa

Cadillac niedawno zaprezentował nowe wcielenie modelu Escalade, a już niedługo pojawi się również mniejszy SRX. Kolejne SUV-y i crossovery amerykańskiego producenta są już podobno w trakcie planowania
Modelowa ofensywa Cadillaca Najpierw Escalade, później SRX. W kolejce czekają też SUV-y i crossovery Cadillac niedawno zaprezentował nowe wcielenie modelu Escalade, a już niedługo pojawi się również mniejszy SRX. Kolejne SUV-y i crossovery amerykańskiego producenta są już podobno w trakcie planowania. Jak wynika ze słów Uwe Ellinghausa - szefa marketingu ekskluzywnej marki General Motors, którego wypowiedzi cytuje magazyn "Car & Driver", kolejnym modelem w tej klasie może być średniej wielkości crossover z trzema rzędami siedzeń. Prawdopodobnie będzie on bazował na tylnonapędowej platformie Omega, którą Cadillac wykorzysta także przy budowie zapowiadanej flagowej limuzyny. Możliwe jest również pojawienie się mniejszego od modelu SRX crossovera, który stanął by do rynkowej rywalizacji z Mercedesem GLA, BMW X1, i Audi Q3. Ta wiadomość może być interesująca również dla klientów w Europie, ponieważ Cadillac ponownie pojawi się na naszym kontynencie na przełomie 2015 i 2016 roku. Przednionapędowy Cadillac mógłby bazować na platformie GM, która posłużyła do budowy Buicka Encore, Opla Mokki i Chevroleta Traxa. Poza spodziewanymi crossoverami i SUV-ami, Cadillac wprowadzi w najbliższym czasie trzy nowe modele. Będą to ATS-V, CTS-V oraz LTS - flagowa limuzyna.
Niemiecki tuning amerykańskich autNiemiecki tuning amerykańskich aut

Jak wynika ze słów Uwe Ellinghausa - szefa marketingu ekskluzywnej marki General Motors, którego wypowiedzi cytuje magazyn Car & Driver, kolejnym modelem w tej klasie może być średniej wielkości crossover z trzema rzędami siedzeń. Prawdopodobnie będzie on bazował na tylnonapędowej platformie Omega, którą Cadillac wykorzysta także przy budowie zapowiadanej flagowej limuzyny.

Cadillac - Ogłoszenia

Możliwe jest również pojawienie się mniejszego od modelu SRX crossovera, który stanął by do rynkowej rywalizacji z Mercedesem GLA, BMW X1, i Audi Q3. Ta wiadomość może być interesująca również dla klientów w Europie, ponieważ Cadillac ponownie pojawi się na naszym kontynencie na przełomie 2015 i 2016 roku. Przednionapędowy Cadillac mógłby bazować na platformie GM, która posłużyła do budowy Buicka Encore, Opla Mokki i Chevroleta Traxa.

Poza spodziewanymi crossoverami i SUV-ami, Cadillac wprowadzi w najbliższym czasie trzy nowe modele. Będą to ATS-V, CTS-V oraz LTS - flagowa limuzyna.


ZOBACZ TAKŻE:

Cadillac Elmiraj Concept

Salon Frankfurt 2013 | Cadillac Elmiraj Concept