Salon Paryż 2014 | Hyundai i20 Coupe

Hyundai udostępnił pierwszy szkic przedstawiający trzydrzwiową wersję nowego i20. Widać, że auto będzie odróżniać się bardziej sportową stylistyką w porównaniu z pięciodrzwiowym wariantem, który poznaliśmy na początku sierpnia
Hyundai i20 Coupe Sportowy, zadziorny wygląd Hyundai udostępnił pierwszy szkic przedstawiający trzydrzwiową wersję nowego i20. Widać, że auto będzie odróżniać się bardziej sportową stylistyką w porównaniu z pięciodrzwiowym wariantem, który poznaliśmy na początku sierpnia. Nowa generacja Hyundaia i20 powstała w niemieckim centrum projektowym koncernu w Russelsheim. W Europie będą również produkowane obie wersje nadwoziowe modelu. Od praktycznego, pięciodrzwiowego i20, wersja Coupe będzie odróżniać się bardziej zadziornym wyglądem. Mocniej pochylony tylny słupek, spojler dachowy, przetłoczenia na drzwiach i agresywniejsze zderzaki - to cechy charakterystyczne tego auta. Więcej szczegółów o nowym Hyundaiu i20 poznamy na początku października podczas salonu samochodowego w Paryżu. Sprzedaż rozpocznie się w pierwszej połowie 2015 roku.
Hyundai i10 1.0 Premium Hyundai i10 1.0 Premium | Test | Skośnooki Europejczyk

Nowa generacja Hyundaia i20 powstała w niemieckim centrum projektowym koncernu w Russelsheim. W Europie będą również produkowane obie wersje nadwoziowe modelu.

Od praktycznego, pięciodrzwiowego i20, wersja Coupe będzie odróżniać się bardziej zadziornym wyglądem. Mocniej pochylony tylny słupek, spojler dachowy, przetłoczenia na drzwiach i agresywniejsze zderzaki - to cechy charakterystyczne tego auta.

Więcej szczegółów o nowym Hyundaiu i20 poznamy na początku października podczas salonu samochodowego w Paryżu. Sprzedaż rozpocznie się w pierwszej połowie 2015 roku.

ZOBACZ TAKŻE:

Salon Paryż 2014 | Nowy Hyundai i20

Hyundai i20

Więcej o: