Moskwa 2014 | Nissan Pathfinder | Nie dla wszystkich

Na salonie samochodowym w Moskwie Nissan zaprezentował czwartą generację Pathfindera. Duży SUV po raz pierwszy oferowany będzie w wersji hybrydowej
Nissan Pathfinder W Moskwie po raz pierwszy pokażą wersję hybrydową Na salonie samochodowym w Moskwie Nissan zaprezentował czwartą generację Pathfindera. Duży SUV po raz pierwszy oferowany będzie w wersji hybrydowej. Nowy Nissan oferowany będzie wyłącznie na wybranych rynkach. W Europie centralnej i zachodniej nie będzie można go oficjalnie kupić. Nowy Pathfinder produkowany będzie również w Rosji, która ma stać się, na Starym Kontynencie najważniejszym rynkiem. Pathfinder upodobnił się zewnętrznie do Qashqaia. Do napędu posłuży znany 3,5 litrowy silnik V6. Poza nim Nissan po raz pierwszy dostępny będzie w wersji hybrydowej. Czterocylindrowa, 2,5 litrowa jednostka napędowa współpracować będzie z silnikiem elektrycznym. Pathfinder będzie pierwszym hybrydowym samochodem produkowanym w Rosji. Silnik diesla póki co nie jest planowany. Japoński SUV wyposażony będzie wyłącznie w stały, automatycznie rozdzielany napęd na cztery koła i bezstopniową przekładnię X-Tronic. Na rynku amerykańskim Nissan w wersji hybrydowej oferowany jest już od jesieni 2013 roku. Kosztuje tam 3 tysiące dolarów więcej niż model V6.
2015 Nissan NavaraNissan Navara | Całkiem nowy pickup

Nowy Nissan oferowany będzie wyłącznie na wybranych rynkach. W Europie centralnej i zachodniej nie będzie można go oficjalnie kupić. Nowy Pathfinder produkowany będzie również w Rosji, która ma stać się, na Starym Kontynencie najważniejszym rynkiem.

Możesz kupić używanego Patfindera

Pathfinder upodobnił się zewnętrznie do Qashqaia. Do napędu posłuży znany 3,5 litrowy silnik V6. Poza nim Nissan po raz pierwszy dostępny będzie w wersji hybrydowej. Czterocylindrowa, 2,5 litrowa jednostka napędowa współpracować będzie z silnikiem elektrycznym. Pathfinder będzie pierwszym hybrydowym samochodem produkowanym w Rosji. Silnik diesla póki co nie jest planowany.

Japoński SUV wyposażony będzie wyłącznie w stały, automatycznie rozdzielany napęd na cztery koła i bezstopniową przekładnię X-Tronic.

Na rynku amerykańskim Nissan w wersji hybrydowej oferowany jest już od jesieni 2013 roku. Kosztuje tam 3 tysiące dolarów więcej niż model V6.

ZOBACZ TAKŻE:

Nissan Qashqai | Test | Pierwsza jazda | Fenomen 2.0

Nissan Qashqai

Więcej o:
Komentarze (12)
Moskwa 2014 | Nissan Pathfinder | Nie dla wszystkich
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • remo29

  Oceniono 21 razy 15

  Nissanie, nie idź tą drogą... Kiedyś Pathfinder to było to, a dziś wygląda jak bulwarówka dla żony prowincjonalnego piłkarza.
  --
  parada karzełków

 • Gość: zdegustowany

  Oceniono 20 razy 8

  Kiedyś Pathfinder to była terenówka z prawdziwego zdarzenia, męski, twardy samochód. A to bezpłciowe, metroseksualne nie wiadomo co, to kolejny dowód na to, że projektowanie samochodów zmierza w złym kierunku. To samo dotyczy X-Traila.

 • himils

  Oceniono 3 razy 3

  Nissan i reszta japoczykow (bez mazdy) ciężko choruje na brak designu.

 • wesus

  Oceniono 1 raz 1

  SUV to był poprzedni model, teraz jest crossover, który wygląda jak minivan!
  Ugly as hell!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX