Salon Moskwa 2014 | Chevrolet Niva Concept

Pokazany w Moskwie prototyp to już druga próba Chevroleta wykorzystania doskonałej opinii, jaka cieszy się Łada Niva
Chevrolet Niva Concept Podczas salonu samochodowego w Moskwie GM zaprezentował prototyp crossovera segmentu B Pokazany w Moskwie prototyp to już druga próba Chevroleta wykorzystania doskonałej opinii, jaka cieszy się Łada Niva. Dla niewtajemniczonych słowo wstępu. Chevrolet Niva pierwszej generacji powstał w kooperacji VAZ i GM w 1998 roku i jest produkowany przez spółkę GM-AutoVAZ. W dużym stopniu bazuje na wciąż produkowanej od 1977 roku Ładzie Nivie. Dzieli z nim platformę, silniki i większość podzespołów mechanicznych. Po 16 latach produkcji tego mocno wiekowego pod względem konstrukcyjnym modelu GM doszedł do wniosku, że pora na zmiany. Podczas salonu samochodowego w Moskwie zaprezentowano prototyp crossovera segmentu B. Samochód mierzy 4,32 m długości i prawdopodobnie będzie napędzany silnikiem benzynowym 1.8 o mocy 135 KM (PSA). Szczegółowych informacji na razie nie ujawniono.
Czym jeździ się w Rosji? Top 25

Dla niewtajemniczonych słowo wstępu. Chevrolet Niva pierwszej generacji powstał w kooperacji VAZ i GM w 1998 roku i jest produkowany przez spółkę GM-AutoVAZ. W dużym stopniu bazuje na wciąż produkowanej od 1977 roku Ładzie Nivie. Dzieli z nim platformę, silniki i większość podzespołów mechanicznych.

Chevrolet Captiva - Ogłoszenia

Po 16 latach produkcji tego, już mocno wiekowego pod względem konstrukcyjnym, modelu GM doszedł do wniosku, że pora na zmiany. Podczas salonu samochodowego w Moskwie zaprezentowano prototyp crossovera segmentu B. Samochód mierzy 4,32 m długości i prawdopodobnie będzie napędzany silnikiem benzynowym 1.8 o mocy 135 KM (PSA). Żadnych informacji więcej nie ujawniono.


ZOBACZ TAKŻE:

Łada Niva Urban | Niva jak SUV

Łada Niva Urban | Niva jak SUV

Więcej o: