Mercedes Klasy G | Zostaje z nami do 2027 roku

Mamy dobre wiadomości dla fanów Mercedesa klasy G, z których wynika, że Gelenda zostanie z nami jeszcze bardzo długo
Mercedes Klasy G Gelenda zostaje na rynku do 2027 roku Z najnowszych informacji renomowanego magazynu "Car" wynika, że produkowany od 35 lat Mercedes klasy G w przyszłym roku przejdzie delikatny facelifting. Pozwoli to na zachowanie Gelendy w palecie nowych modeli aż do 2027 roku. Modyfikacjom mają ulec takie elementy jak: szerokość auta i linia dachu, ale nie będzie to miało wpływu na klasyczne kanciaste linie nadwozia. Możliwe, że do oferty opcjonalnego wyposażenia dołączą dodatkowe kamery, które ułatwią manewrowanie samochodem. Zmiany czekają także paletę jednostek napędowych. Facelifting będzie prawdopodobnie gwoździem do trumny słynnej jednostki V12 z wersji G65 AMG. W zamian powinny pojawić się dwa nowe 6-cylindrowe silniki, jeden benzynowy i jeden Diesla.
Mercedes Klasy G | 35 lat ikonyMercedes KlasyG | 35 lat ikony

Z najnowszych informacji renomowanego magazynu Car wynika, że słynna klasa G, która produkowana jest już od 35 lat, w przyszłym roku przejdzie delikatny facelifting. Pozwoli on jednak na zachowanie Gelendy w palecie nowych modeli aż do 2027 roku.

Zobacz oferty używanych Gelend

W trakcie zmian modyfikacjom mają ulec takie elementy jak: szerokość auta i linia dachu, ale nie będzie to miało wpływu na klasyczne kanciaste linie nadwozia. Możliwe, że do oferty opcjonalnego wyposażenia dołączą dodatkowe kamery, które ułatwią manewrowanie samochodem. Zmiany czekają także paletę jednostek napędowych. Facelifting będzie prawdopodobnie gwoździem do trumny słynnej jednostki V12 z wersji G65 AMG. W zamian powinny pojawić się dwa nowe 6-cylindrowe silniki, jeden benzynowy i jeden Diesla.

ZOBACZ TAKŻE:

Mercedes G 63 AMG 6x6 | Polska największym rynkiem w Europie

Mercedes G 63 AMG 6x6 | Polska największym rynkiem w Europie

Więcej o:
Komentarze (6)
Mercedes Klasy G | Zostaje z nami do 2027 roku
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • pan_koracz

  Oceniono 13 razy 13

  Zgadzam się jaki SUV (te same bzdury piszę się przy okazji Toyoty LC) a poza tym tytuł na stronie głównej sugeruje, że zapomnieli Państwo o istnieniu "911"

 • Gość: O,RETY

  Oceniono 10 razy 10

  Jutro firma UAZ ogłosi że przedłuża produkcję huntera classic 469 do roku 2030 ale bez faceliftingu bo po co "szokować" potencjalnych klientów.robią go tyle lat w niezmienionej postaci,po co to zmienaiać.A produkcja defendera ma zostać pezeniesiona do RPA do r.20....

 • Gość: 1w12

  Oceniono 1 raz 1

  To nie jest SUV, "specjalisto".

 • adriani75

  Oceniono 4 razy -4

  Niestety dotarło do Mercedesa to co już 10 lat dotarło do klientów. Mercedes skopał wszystko na wszystkich frontach i lepiej żeby niczego już nie unowocześniali. Nawet we własnym kraju (południowe Niemcy) ta marka już nie istnieje Ludzie kupują Audi BMW VW czy Porsche ale już nie mercedesa. Jak macie wyobrażenie o czym piszę to na pewno nie wiecie że przez klasę GL dostali najbardziej bo chcieli oszukać bogaczy

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX