Mercedes Klasy G | Zostaje z nami do 2027 roku

Mamy dobre wiadomości dla fanów Mercedesa klasy G, z których wynika, że Gelenda zostanie z nami jeszcze bardzo długo
Mercedes Klasy G Gelenda zostaje na rynku do 2027 roku Z najnowszych informacji renomowanego magazynu "Car" wynika, że produkowany od 35 lat Mercedes klasy G w przyszłym roku przejdzie delikatny facelifting. Pozwoli to na zachowanie Gelendy w palecie nowych modeli aż do 2027 roku. Modyfikacjom mają ulec takie elementy jak: szerokość auta i linia dachu, ale nie będzie to miało wpływu na klasyczne kanciaste linie nadwozia. Możliwe, że do oferty opcjonalnego wyposażenia dołączą dodatkowe kamery, które ułatwią manewrowanie samochodem. Zmiany czekają także paletę jednostek napędowych. Facelifting będzie prawdopodobnie gwoździem do trumny słynnej jednostki V12 z wersji G65 AMG. W zamian powinny pojawić się dwa nowe 6-cylindrowe silniki, jeden benzynowy i jeden Diesla.
Mercedes Klasy G | 35 lat ikonyMercedes KlasyG | 35 lat ikony

Z najnowszych informacji renomowanego magazynu Car wynika, że słynna klasa G, która produkowana jest już od 35 lat, w przyszłym roku przejdzie delikatny facelifting. Pozwoli on jednak na zachowanie Gelendy w palecie nowych modeli aż do 2027 roku.

Zobacz oferty używanych Gelend

W trakcie zmian modyfikacjom mają ulec takie elementy jak: szerokość auta i linia dachu, ale nie będzie to miało wpływu na klasyczne kanciaste linie nadwozia. Możliwe, że do oferty opcjonalnego wyposażenia dołączą dodatkowe kamery, które ułatwią manewrowanie samochodem. Zmiany czekają także paletę jednostek napędowych. Facelifting będzie prawdopodobnie gwoździem do trumny słynnej jednostki V12 z wersji G65 AMG. W zamian powinny pojawić się dwa nowe 6-cylindrowe silniki, jeden benzynowy i jeden Diesla.

ZOBACZ TAKŻE:

Mercedes G 63 AMG 6x6 | Polska największym rynkiem w Europie

Mercedes G 63 AMG 6x6 | Polska największym rynkiem w Europie