Inter Cars Motor Show | Świat motorsportu w jednym miejscu

Dzięki intensywnemu programowi, publiczność będzie mogła zobaczyć pełen przekrój sportów motoryzacyjnych w niezwykle atrakcyjnej oprawie.
Prędkość maksymalna | Kto wygrywa ten wyścig?Prędkość maksymalna | Kto wygrywa ten wyścig?

Targom Inter Cars SA zawsze towarzyszyły atrakcje motoryzacyjne na najwyższym poziomie. Część rozrywkowa, która kiedyś była dodatkiem skierowanym wyłącznie do uczestników Targów, urosła na tyle, że osiągnęła formę oddzielnej imprezy - Inter Cars Motor Show. W tym roku udział w niej będą mogli wziąć wszyscy zainteresowani z całej Polski. Bilety będą dostępne w internetowej sieci sprzedaży.

Podczas imprezy kibice będą mogli oglądać czołowe nazwiska polskiego motor sportu, m.in. Michała Kościuszko. Na arenie lotniska zobaczymy także pokazy driftu, akrobacje motocyklowe, wyścigi dragsterów, pokazy stuntu, podniebny FMX i wiele innych moto-atrakcji. Nie zabraknie też driftu ciągnikami siodłowymi jak również pokazów ciężarówkami biorącymi udział w wyścigach!

Inter Cars Motor Show odwiedzą zagraniczne gwiazdy - Gerd Habermann i jego odrzutowe pojazdy oraz Jochen Hahn z MAN Castrol Hahn Team Racing. Oczywiście nie zabraknie polskich gwiazd takich jak: Krzysztof Hołowczyc, Leszek Kuzaj, Michał Kościuszko, Bartek Ostałowski, Adam Fijał, Grzegorz Staszewski, Adam Kornacki, Adam Gładysz, Jerzy Dudek czy Grzegorz Baran.

Bicie rekordu Guinnessa
Z każdym rokiem Inter Cars Motor Show podnosi sobie poprzeczkę oferując odwiedzającym coraz to inne atrakcje. Kolejnym wielkim wyzwaniem będzie próba bicia rekordu Guinnessa w paleniu gumy! Do tej próby stanie blisko 100 samochodów, a Wy możecie uczestniczyć w tym historycznym wydarzeniu razem z nami!

3 Runda DMP 2014
Drifting jest obecnie najmłodszym sportem motorowym na świecie i należy do najbardziej widowiskowych, najprężniej rozwijających się dyscyplin w tej kategorii. Cała zabawa polega na pokonywaniu kolejnych sekwencji i zakrętów w kontrolowanym poślizgu, czyli jadąc bokiem. Jeśli dodamy do tego fakt, że maszyny do driftu mają średnio po 500 koni mechanicznych, to robi się naprawdę gorąco. W sobotę i niedzielę będzie okazja na żywo podziwiać rywalizację kierowców biorących udział w Driftingowych Mistrzostw Polski 2014! A to oznacza najlepsze teamy, najlepszych kierowców, a przede wszystkim - pełne zaangażowanie w rywalizację, czyli gwarancję widowiska na najwyższym poziomie.

Nocne szaleństwa
W sobotni wieczór odbędzie się niesamowite Nocne Motor Show. Pokazom po zmroku towarzyszyć będą zapierające dech efekty świetlne i pirotechniczne. Pomysł nocnych pokazów w zeszłym roku spotkał się dużym zainteresowaniem i zdecydowanie spodobał się polskiej publiczności, dlatego organizatorzy postanowili go kontynuować i udostępnić szerokim masom miłośników sportów motoryzacyjnych.

Inter Camp 2014
Inter Camp to camping z pełną infrastrukturą sanitarną, WC i prysznicami, z całonocną ochroną. Wystarczy zabrać ze sobą namioty, przyczepy campingowe, kampery. Jest to szczególne komfortowe rozwiązanie, bo Inter Camp zlokalizowany jest na terenie imprezy targowej, więc nie ma konieczności nocnych podróży po Warszawie taksówkami. Zakup miejsca na Inter Camp uprawnia do wejścia na Inter Cars Motor Show.

Gdzie i kiedy?
Lotnisko Bemowo, Warszawa, 6-7 września 2014 r.

Sobota i niedziela w godz. 9:00-16:00
Nocne Motor Show
Sobota, od godziny 20:00

Bilety dostępne na www.intercarsmotorshow.pl
Video relacje z poprzednich lat znajdziecie tutaj: www.youtube.com/user/GrupaInterCarsSA


Co można zobaczyć?
Inter Cars Motor Show
.    DMP 2014, Rallycross,
.    Stunt, Supermoto,
.    Drag Race (Dragster+VTG),
.    Truck Show,
.    Globe of Speed, FMX, Truck Show,
.    VW Castrol Cup (A. Gładysz, J. Dudek),
.    Rally Show (L. Kuzaj, M. Kościuszko),
.    Próba bicia rekordu Guinnessa - "Palenie Gumy".
Nocne Motor Show
.    Truck Show,
.    Drag Race (Jet Car + VTG),
.    Castrol EDGE Night Show (J.Hann, G. Baran),
.    Supermoto, Rallycross,
.    VW Castrol Cup, Rally Show,
.    Drift, FMX, Rally Show, Stunt,
.    Drag Race Jet Bike, Globe of Speed,
.    Pokaz sztucznych ogni.

Organizatorzy:
Inter Cars SA, Motointegrator

Partnerzy wspierający:
Castrol Edge, Michelin, Bemowo, Eventim.pl, STW, DMP

Patroni medialni:
Polsat News, Polsat Play, Moto.pl, Autotrader.pl, Yanosik.pl, Eska, Eska Rock

ZOBACZ TAKŻE:

Krzysztof Hołowczyc | Wywiad | Świadomy swoich możliwości

Krzysztof Hołowczyc | Wywiad | Świadomy swoich możliwości