Mazda CX-9 po raz trzeci w Polsce

Mazda Motor Poland postanowiła po raz trzeci sprowadzić partię modelu CX-9 do naszego kraju. Cena samochodu wynosi 178 900 zł
Mazda CX-9 po raz trzeci w Polsce Mazdę CX-9 będzie można zamawiać od 18 sierpnia Mazda Motor Poland postanowiła po raz trzeci sprowadzić partię modelu CX-9 do naszego kraju. Cena samochodu wynosi 178 900 zł Mazda Motor Poland postanowiła po raz trzeci sprowadzić partię modelu CX-9 do naszego kraju. Cena samochodu wynosi 178 900 zł. Mazda CX-9 już dwukrotnie trafiała na polski rynek w limitowanych edycjach - w 2009 i 2010 r. Zainteresowanie tym modelem nie słabnie i w związku z dużą liczbą zapytań ze strony klientów Mazda Motor Poland ponownie wprowadzi na rynek 415 egzemplarzy tego modelu. Produkcja Mazdy CX-9 rozpoczęła się pod koniec 2006 roku. po trzech latach przeszła pierwszy lifting, po kolejnych trzech (w 2012 r.) kolejny. Głównym rynkiem zbytu są Stany Zjednoczone, co tłumaczy zastosowanie jednego układu napędowy. Składa się na niego silnik benzynowy V6 3.7 o mocy 277 KM i momencie 367 Nm, przekazujący napęd na obie osie, z aktywnym rozdziałem momentu obrotowego, poprzez sześciobiegowy automat. Nadwozie mierzące ponad 5,1 m długości pomieści siedmioro pasażerów w trzech rzędach, lub dwoje i 1911 litrów bagażu. Bogata lista wyposażenia standardowego obejmuje reflektory biksenonowe, kamerę cofania i nowoczesne układy bezpieczeństwa czynnego (LDW, BSM). Ponadto, wyposażona jest w automatyczną klimatyzację, system zdalnego dostępu bezkluczykowego, tempomat, reflektory przeciwmgielne, skórzaną tapicerkę (jasna, lub czarna do wyboru), felgi aluminiowe 20-calowe, system nagłośnieniowy BOSE z 10 głośnikami, jak również alarm przeciwwłamaniowy i lakier metalizowany. Mazdę CX-9 będzie można zamawiać w autoryzowanych salonach Mazdy od 18 sierpnia. Oferta obowiązuje do wyczerpania zapasów. Cena samochodu wynosi 178 900 zł. Mazda CX-9 jest objęta standardowymi warunkami gwarancji marki - 3 lata (lub 100 tys. km) gwarancji mechanicznej, 3 lata na lakier i 12 lat na perforację nadwozia.
Co produkuje Mazda?Co (jeszcze) produkuje Mazda?

Mazda CX-9 już dwukrotnie trafiała na polski rynek w limitowanych edycjach - w 2009 i 2010 r. Zainteresowanie tym modelem nie słabnie i w związku z dużą liczbą zapytań ze strony klientów Mazda Motor Poland ponownie wprowadzi na rynek 415 egzemplarzy tego modelu.

Produkcja Mazdy CX-9 rozpoczęła się pod koniec 2006 roku. po trzech latach przeszła pierwszy lifting, po kolejnych trzech (w 2012 r.) kolejny. Głównym rynkiem zbytu są Stany Zjednoczone, co tłumaczy zastosowanie jednego układu napędowy. Składa się na niego silnik benzynowy V6 3.7 o mocy 277 KM i momencie 367 Nm, przekazujący napęd na obie osie, z aktywnym rozdziałem momentu obrotowego, poprzez sześciobiegowy automat. Nadwozie mierzące ponad 5,1 m długości pomieści siedmioro pasażerów w trzech rzędach, lub dwoje i 1911 litrów bagażu.

Bogata lista wyposażenia standardowego obejmuje reflektory biksenonowe, kamerę cofania
i nowoczesne układy bezpieczeństwa czynnego (LDW, BSM). Ponadto, wyposażona jest w automatyczną klimatyzację, system zdalnego dostępu bezkluczykowego, tempomat, reflektory przeciwmgielne, skórzaną tapicerkę (jasna, lub czarna do wyboru), felgi aluminiowe 20-calowe, system nagłośnieniowy BOSE z 10 głośnikami, jak również alarm przeciwwłamaniowy i lakier metalizowany.

Mazda CX-9 - Ogłoszenia

Mazdę CX-9 będzie można zamawiać w autoryzowanych salonach Mazdy od 18 sierpnia. Oferta obowiązuje do wyczerpania zapasów. Cena samochodu wynosi 178 900 zł. Mazda CX-9 jest objęta standardowymi warunkami gwarancji marki - 3 lata (lub 100 tys. km) gwarancji mechanicznej, 3 lata na lakier i 12 lat na perforację nadwozia.


ZOBACZ TAKŻE:

Mazda MX-5 | 25 lat roadstera wszech czasów

Mazda MX-5 | 25 lat roadstera wszech czasów

Więcej o:
Komentarze (17)
Mazda CX-9 po raz trzeci w Polsce
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Patriota

  Oceniono 43 razy 17

  Mazda produkuje je w Rosji, więc powinny zardzewieć w salonie sprzedaży. Nie wspieram Rosji !!!

 • Gość: dss

  Oceniono 23 razy 15

  made in Wladywostok

 • Gość: Znawca

  Oceniono 25 razy 13

  Znowu padają rynki w Rosji i na Ukrainie, stąd to posunięcie Mazdy.

 • Gość: pluuton

  Oceniono 9 razy 7

  zdecydowanie bije na głowę wszystkie unijne buble

 • art141

  Oceniono 25 razy 5

  Fajnie. Auto porównywalne gabarytami do Audi Q7, BMW X5 za połowę ich ceny. Szkoda że dostępny tylko 1 silnik ale przynajmniej nie 1,4 biturbo. Przydałby się jakiś 3 litrowy diesel dla oszczędnych.

 • net_friend

  Oceniono 2 razy 2

  Ten model trafia do Paolski zawsze gdy kaszlnie rynek rosyjski. Tyle w temacie dużej liczby zapytań ze strony klientów.

 • Gość: gość

  Oceniono 2 razy 2

  Masz? jeździłeś? wiesz?
  po co się stresować, że nie ma diesla dla oszczędnych, skoro diesle w SUVach palą 10-15% oleju mniej niż PB.
  Mazda cx-9 ma silnik wolnossący, który idealnie jeździ na lpg i jeśli ktoś szuka oszczędności, to spalanie 18l lpg daje koszt porównywalny z jazdą Clio.
  Wypowiadam się bo: MAM! JEŻDŻĘ! WIEM!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX