Opel liderem sprzedaży w lipcu

W lipcu Opel został liderem sprzedaży do klientów indywidualnych na polskim rynku w segmencie samochodów osobowych z wynikiem 978 sztuk1 i ponad 10% udziałem w rynku
Opel liderem sprzedaży w lipcu W lipcu Opel został liderem sprzedaży do klientów indywidualnych w Polsce W lipcu Opel został liderem sprzedaży do klientów indywidualnych w Polsce w segmencie aut osobowych z wynikiem 978 sztuk1 i ponad 10 proc. udziałem w rynku W lipcu Opel został liderem sprzedaży do klientów indywidualnych na polskim rynku w segmencie samochodów osobowych z wynikiem 978 sztuk1 i ponad 10 proc. udziałem w rynku. Modele Opla, kupowane przez klientów indywidualnych, zdominowały w lipcu najbardziej popularne segmenty rynku. Bestsellery Opla - miejska Corsa ze sprzedażą 300 sztuk oraz kompaktowa Astra z 285 egzemplarzami zajęły pierwsze miejsca w swoich kategoriach. Liderami swoich segmentów zostały także miejski SUV Mokka (152 sztuki) oraz rodzinny minivan Meriva (134 sztuki). Używany Opel - ogłoszenia Dużą popularnością klientów cieszą się modele z fabryczną instalacją LPG. Pod tym względem Opel jest liderem rynku ze sprzedażą 857 sztuk od stycznia do lipca br. Ponad 16% klientów, którzy zamówili Opla w lipcu wybrało wersję z LPG. Wśród tych wersji największym powodzeniem cieszyły się modele Corsa - 190 sztuk i Astra - 114 sztuk. "Od kwietnia wprowadziliśmy w Polsce bardzo atrakcyjne warunki zakupu fabrycznej instalacji LPG do naszych najbardziej popularnych modeli. Ta propozycja spotkała się z dużym zainteresowaniem klientów, którzy w ciągu czterech miesięcy zakupili ponad 660 samochodów z LPG" - powiedział Wojciech Mieczkowski, dyrektor generalny General Motors Poland. Dla osób ceniących ekonomikę użytkowania samochodu, Opel oferuje najszerszą gamę produktów z fabryczną instalacją LPG - od modnego ADAMa aż po rodzinnego vana Zafirę Tourer. Klienci kupujący modele Corsa, Astra lub Meriva, mogą skorzystać ze specjalnej oferty i wyposażyć swoje samochody w fabryczną instalację LPG już za 2 000 zł. Dzięki tej ofercie zakup instalacji zwróci się w kosztach paliwa już po roku użytkowania przy założeniu, że roczny przebieg wyniesie 20 000 km3.
Opel Meriva FL 1.6 CDTI Design Edition Opel Meriva FL 1.6 CDTI | Test | Miła niespodzianka

Modele Opla, kupowane przez klientów indywidualnych, zdominowały w lipcu najbardziej popularne segmenty rynku. Bestsellery Opla - miejska Corsa ze sprzedażą 300 sztuk oraz kompaktowa Astra z 285 egzemplarzami zajęły pierwsze miejsca w swoich kategoriach. Liderami swoich segmentów zostały także miejski SUV Mokka (152 sztuki) oraz rodzinny minivan Meriva (134 sztuki).

Używany Opel - ogłoszenia

Dużą popularnością klientów cieszą się modele z fabryczną instalacją LPG. Pod tym względem Opel jest liderem rynku ze sprzedażą 857 sztuk od stycznia do lipca br. Ponad 16% klientów, którzy zamówili Opla w lipcu wybrało wersję z LPG. Wśród tych wersji największym powodzeniem cieszyły się modele Corsa - 190 sztuk i Astra - 114 sztuk.

"Od kwietnia wprowadziliśmy w Polsce bardzo atrakcyjne warunki zakupu fabrycznej instalacji LPG do naszych najbardziej popularnych modeli. Ta propozycja spotkała się z dużym zainteresowaniem klientów, którzy w ciągu czterech miesięcy zakupili ponad 660 samochodów z LPG" - powiedział Wojciech Mieczkowski, dyrektor generalny General Motors Poland.

Dla osób ceniących ekonomikę użytkowania samochodu, Opel oferuje najszerszą gamę produktów z fabryczną instalacją LPG - od modnego ADAMa aż po rodzinnego vana Zafirę Tourer. Klienci kupujący modele Corsa, Astra lub Meriva, mogą skorzystać ze specjalnej oferty i wyposażyć swoje samochody w fabryczną instalację LPG już za 2 000 zł. Dzięki tej ofercie zakup instalacji zwróci się w kosztach paliwa już po roku użytkowania przy założeniu, że roczny przebieg wyniesie 20 000 km3.

ZOBACZ TAKŻE:

Opel Zafira Tourer z nowym silnikiem 1.6 CDTI

Więcej o:
Komentarze (1)
Opel liderem sprzedaży w lipcu
Zaloguj się lub komentuj jako gość
  • Gość: septimerus

    Oceniono 5 razy 5

    Bardzo dobrze, im więcej producentów wprowadzi instalacje fabryczne, tym lepiej, bo to zmniejsza ryzyko, że instalacja będzie źle dobrana do danego samochodu, a to podstawa. Jeszcze trzy lata temu znajomi się śmiali albo czynili znak krzyża jak montowałem gaz do Forda F150, którego przydarłem za bezcen z US and A. Dzisiaj nikomu już nie jest do śmiechu, co więcej, niektórzy z tych, co się najgłośniej śmiali, sami zainwestowali w "korek wstydu" :))) Ogólnie zauważyłem, że temat gazowania samochodów z dużymi silnikami zrobił się w Polsce popularny, na wykopie jest opisany amerykaniec z założonym gazem: http://www.wykop.pl/link/2007688/530-konny-dodge-charger-na-lpg-obalamy-mity/

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX