Mercedes S600 Guard | Ochroniarz jakich mało

W wielu regionach świata toczą się konflikty zbrojne, a zagrożenie terrorystyczne wzrasta. Mercedes wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów, którzy chcą czuć się bezpiecznie
Mercedes S600 Guard Ochroniarz jakich mało Mercedes wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów, którzy chcą czuć się bezpiecznie - uzyskał dla S600 Guard certyfikat ochrony balistycznej VR9. Mercedes chwali się, że model S600 Guard jest pierwszym samochodem na świecie, który otrzymał najwyższy certyfikat ochrony balistycznej VR9. Było to możliwe dzięki zastosowaniu specjalnie zaprojektowanych do tego celu stalowych komponentów, wbudowanych między karoserią a poszyciem nadwozia. Dodatkowo S600 Guard został wzmocniony aramidowymi i polietylenowymi elementami. Wszystkie szyby "pancernej" S Klasy zostały pokryte poliwęglanem. Z zewnątrz S600 Guard jest w zasadzie nie do odróżnienia od zwykłej S klasy. Pod maską znalazło się 6-litrowe V12 o mocy 530 KM i 830 Nm. Różnicę stanowią jednak dodatkowe systemy bezpieczeństwa, takie jak: alarm w nagłych sytuacjach, sztywne zasłony szyb, układ alternatywnego powietrza w kabinie, hydrauliczne domykanie szyb i światła ostrzegawcze. Do dyspozycji pasażerów są także ogrzewane wszystkie szyby i chłodzony tylny schowek. Samochód został stworzony z myślą o najważniejszych politykach i głowach państw. Prywatne zamówienia zapewne również będą realizowane.
Oto następca Maybacha. Będzie się nazywał - S 600 MaybachOto następca Maybacha. Będzie się nazywał - S600 Maybach

Mercedes chwali się, że model S600 Guard jest pierwszym samochodem na świecie, który otrzymał najwyższy certyfikat ochrony balistycznej VR9. Było to możliwe dzięki zastosowaniu specjalnie zaprojektowanych do tego celu stalowych komponentów, wbudowanych między karoserią a poszyciem nadwozia. Dodatkowo S600 Guard został wzmocniony aramidowymi i polietylenowymi elementami. Wszystkie szyby "pancernej" S Klasy zostały pokryte poliwęglanem.

Z zewnątrz S600 Guard jest w zasadzie nie do odróżnienia od zwykłej S klasy. Pod maską znalazło się 6-litrowe V12 o mocy 530 KM i 830 Nm. Różnicę stanowią jednak dodatkowe systemy bezpieczeństwa, takie jak: alarm w nagłych sytuacjach, sztywne zasłony szyb, układ alternatywnego powietrza w kabinie, hydrauliczne domykanie szyb i światła ostrzegawcze. Do dyspozycji pasażerów są także ogrzewane wszystkie szyby i chłodzony tylny schowek.

Ceny używanych Mercedesów klasy S

Samochód został stworzony z myślą o najważniejszych politykach i głowach państw. Prywatne zamówienia zapewne również będą realizowane.

ZOBACZ TAKŻE:

Mercedes S 600 | Nowy okręt flagowy

Mercedes S 600 | Nowy okręt flagowy

Więcej o:
Komentarze (9)
Mercedes S600 Guard | Ochroniarz jakich mało
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • antirussia81

  Oceniono 33 razy 15

  "chłodzony tylny schowek."
  Putin wreszcie nie będzie musiał ciepłego samogonu łoić. Może się szczurowi charakter poprawi?

 • blue911

  Oceniono 23 razy -3

  Chore! Zniewalaja I okradaja narody,a potem taki Bush jezdzi w obstawie 20 tys. zolnierzy I autem niemal jak czolg. Doczekaja sie linczu niedlugo.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX