Lexus IS F | Ostatni egzemplarz z fabryki

O zbliżającym się końcu produkcji Lexusa IS F wiedzieliśmy od dawna. Teraz stało się to faktem
Lexus IS F Ostatni egzemplarz z fabryki O zbliżającym się końcu produkcji Lexusa IS F wiedzieliśmy od dawna. Teraz stało się to faktem. W zeszłym tygodniu z japońskiej fabryki wyjechał ostatni egzemplarz tego auta. Niebieski IS F trafi w ręce uradowanego tym faktem amerykańskiego klienta. Sportowy sedan z logo Lexusa produkowany był w Iwate od 2007 roku. Napędzany wolnossącym silnikiem V8 o pojemności 5 litrów i mocy 423 KM, IS F rozpędza się od 0 do 100 km/h w 4,4 sekundy. Na rynku jest już nowa generacja Lexusa IS, ale w katalogu próżno szukać wersji z literką F. Na szczęście już niedługo do salonów wjedzie sportowy model RC F - dwudrzwiowe coupe z pięciolitrowym silnikiem V8 o mocy 450 KM.
Lexus IS F na ostroLexus ISF na ostro

W zeszłym tygodniu z japońskiej fabryki wyjechał ostatni egzemplarz tego auta. Niebieski IS F trafi w ręce uradowanego tym faktem amerykańskiego klienta. Sportowy sedan z logo Lexusa produkowany był w Iwate od 2007 roku. Napędzany wolnossącym silnikiem V8 o pojemności 5 litrów i mocy 423 KM, IS F rozpędza się od 0 do 100 km/h w 4,4 sekundy.

Lexus IS - ogłoszenia

Na rynku jest już nowa generacja Lexusa IS, ale w katalogu próżno szukać wersji z literką F. Na szczęście już niedługo do salonów wjedzie sportowy model RC F - dwudrzwiowe coupe z pięciolitrowym silnikiem V8 o mocy 450 KM.

ZOBACZ TAKŻE:

Salon Detroit 2014 | Lexus RC-F

Salon Detroit 2014 | Lexus RC-F | Wyciekły zdjęcia + wideo

Więcej o:
Komentarze (9)
Lexus IS F | Ostatni egzemplarz z fabryki
Zaloguj się lub komentuj jako gość
  • sselrats

    Oceniono 3 razy 3

    Pacz pan, nie dosc ze coupe to jeszcze dwudrzwiowe.

  • Gość: Driwer

    Oceniono 8 razy 2

    Bardzo szkoda jeżdżę takim już dwa lata super bryka o wiele lepszy pod każdym względem od niemieckiego szajsu bezawaryjnosc zero i wszystko na pokładzie

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX