Nissan Note Nismo | Brakujący element

Do oferty Nissan Motorsports dołączy kolejny model. Mowa o rodzinnym Nissanie Note. Jego sportowa odmiana trafi do sprzedaży na wybranych rynkach już jesienią tego roku
Nissan Note Nismo Brakujący element Do oferty Nissan Motorsports dołączy kolejny model. Mowa o rodzinnym Nissanie Note. Jego sportowa odmiana trafi do sprzedaży na wybranych rynkach jesienią br. Do oferty Nissan Motorsports dołączy kolejny model. Mowa o rodzinnym Nissanie Note. Jego sportowa odmiana trafi do sprzedaży na wybranych rynkach już jesienią tego roku. Gama modelowa drogowych pojazdów Nismo składa się obecnie z następujących modeli: March (w Japonii), Juke, 370Z i GT-R. Już niedługo do tej listy zostanie dodany kolejny element - Note Nismo. Powiększenie portfolio zbiega się z trzydziestą rocznicą powstania sportowej marki Nissana. Do wyboru będą dwie wersje: standardowy Note Nismo lub jeszcze bardziej sportowy Note Nismo S (m.in. mocniejszy silnik z ręczną skrzynią biegów). Niestety nie znamy jeszcze danych technicznych tych pojazdów, mają one zostać opublikowane za kilka tygodni. Na obecną chwilę pozostaje nam tylko oglądać sportowe wcielenie Note'a na zdjęciach, które wyróżnia się wieloma smaczkami. Trzeba przyznać, że auto wygląda bojowo. Sportowy charakter odnajdziemy również we wnętrzu, które w zależności od wersji będzie można wyposażyć w jeden z trzech rodzajów foteli.
Nissan GT-R Nismo Salon Genewa 2014 | Nissan GT-R Nismo

Gama modelowa drogowych pojazdów Nismo składa się obecnie z następujących modeli: March (w Japonii), Juke, 370Z i GT-R. Już niedługo do tej listy zostanie dodany kolejny element - Note Nismo. Powiększenie portfolio zbiega się z trzydziestą rocznicą powstania sportowej marki Nissana.

Sprawdź oferty specjalne na nowe Nissany

Do wyboru będą dwie wersje: standardowy Note Nismo lub jeszcze bardziej sportowy Note Nismo S (m.in. mocniejszy silnik z ręczną skrzynią biegów). Niestety nie znamy jeszcze danych technicznych tych pojazdów, mają one zostać opublikowane za kilka tygodni.

Na obecną chwilę pozostaje nam tylko oglądać sportowe wcielenie Note'a na zdjęciach, które wyróżnia się wieloma smaczkami. Trzeba przyznać, że auto wygląda bojowo. Sportowy charakter odnajdziemy również we wnętrzu, które w zależności od wersji będzie można wyposażyć w jeden z trzech rodzajów foteli (patrz galeria zdjęć).

ZOBACZ TAKŻE:

Nissan 370Z NISMO | Nowa odsłona

Nissan 370Z NISMO

Najpopularniejsze nawigacja samochodowa w Okazje.info - lipiec 2014
Zdjęcie MIO Spirit 690 Europa
MIO Spirit 690 Europa
 • Przekątna ekranu: 5 cali
 • Pamięć: 4096 MB
 • Czytnik kart pamięci
 • Dostawca map: MioMap
2 opinie
Zdjęcie GoClever Navio 405 Polska
GoClever Navio 405 Polska
 • Przekątna ekranu: 4,3 cala
 • Pamięć: 4096 MB
 • Czytnik kart pamięci
 • Dostawca map: Goclever Map
2 opinie
Więcej o:
Komentarze (5)
Nissan Note Nismo | Brakujący element
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: mck

  Oceniono 4 razy 4

  Note nigdy nie będzie sportowy, nigdy nie będzie się prowadził jak gokart, nigdy nie będzie powodował, że przechodnie obracają za nim głowy. Ale - prawda jest też taka, że w wersji Nismo wygląda fajnie,a najważniejsze - jest to bardzo dobry i doskonale przemyślany samochód.
  Ktoś pyta jakim cudem on jest reklamowany jako rodzinny - ano jest. W Japonii tej wielkości samochód wystarcza rodzinie z dwójką dzieci. W Europie też wystarczy - dwójka dzieci+ dwójka dorosłych+ bagaż wchodzą bez problemu.

 • 0apud0

  Oceniono 1 raz 1

  A ja bym chciał zwykłego Note'a, z silnikiem 120-130 KM i przyzwoitym momentem obrotowym, żeby dało się bezpiecznie wyprzedzać, ale bez tej całej sportowej stylistyki.

 • Gość: gośćgość

  Oceniono 4 razy -2

  Wgląda nie źle !!! Podoba mi się .

 • remo29

  Oceniono 14 razy -2

  Ilość krzywizn i przetłoczeń na metr kwadratowy osiągnął chyba punkt graniczny... Zupełnie jakby projektant dostawał honorarium uzależnione od ilości narysowanych linii.
  --
  parada karzełków

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX