Dwumiejscowe Citigo z homologacją ciężarową

Polski importer marki Skoda przygotował specjalną, dwumiejscową wersję modelu Citigo, spełniającą wymogi unijnej homologacji N1
Dwumiejscowe Citigo Polski importer marki Skoda przygotował specjalną, dwumiejscową wersję Citigo Polski importer marki Skoda przygotował specjalną, dwumiejscową wersję modelu Citigo, spełniającą wymogi unijnej homologacji N1 Polski importer marki Skoda przygotował specjalną, dwumiejscową wersję modelu Citigo, spełniającą wymogi unijnej homologacji N1. Dzięki uzyskanej homologacji ciężarowej i odpowiedniemu dostosowaniu przestrzeni ładunkowej, przedsiębiorca może odliczyć 100 proc. podatku VAT od zakupu Skody Citigo oraz od wydatków na paliwo i to bez konieczności prowadzenia ewidencji pojazdu. Kompleksowa przebudowa obejmuje montaż wytrzymałej, metalowej przegrody za przednimi fotelami, tworząc dużą, zabezpieczoną przestrzeń ładunkową. Modyfikacje wymusiły usunięcie drugiego rzędu siedzeń. Pod znacząco podnoszącym zdolności przewozowe przedziałem bagażowym wygospodarowano miejsce na koło zapasowe. Citigo z homologacją N1 można zamawiać w wersji trzydrzwiowej ze wszystkimi wersjami wyposażeniowymi i silnikowymi. Citigo z homologacją N1 to idealny kompromis pomiędzy funkcjonalnością samochodu dostawczego, komfortem i zwinnością małego samochodu miejskiego oraz bardzo niskimi kosztami eksploatacji. Dostępne z silnikiem 1.0 MPI o mocy 60 lub 75 KM auto, dzięki zachowaniu niskiej masy łączy dobrą dynamikę z bardzo niskim średnim zużyciem paliwa: tylko 4,5 l/100 km. Dzięki możliwości założenia instalacji LPG samochód stanie się jeszcze bardziej oszczędny. Do podstawowych walorów, z których jest już dobrze znane Citigo - wygodnego i funkcjonalnego wnętrza, nowoczesnego wyposażenia z zakresu bezpieczeństwa i kompaktowych wymiarów, dzięki którym łatwiej poruszać się po zatłoczonym mieście - dołączyła teraz zdolność przewożenia dużych przedmiotów. Cena dwumiejscowego Citigo jest jedynie o 1 500 zł wyższa niż standardowej wersji modelu, co, podobnie jak przy zakupie samego samochodu, jest wartością bardzo korzystną wobec dotychczasowej oferty na rynku polskim. Kupujący Skodę Citigo z homologacją ciężarową zachowuje wszystkie przywileje wynikające z zakupu samochodu u polskiego importera - profesjonalną pomoc i gwarancję, dogodne warunki finansowe, promocje i pozostałe przywileje.
Skoda wyprodukowała już 100 tys. sztuk Citigo Skoda wyprodukowała już 100 tys. sztuk Citigo

Dzięki uzyskanej homologacji ciężarowej i odpowiedniemu dostosowaniu przestrzeni ładunkowej, przedsiębiorca może odliczyć 100% podatku VAT od zakupu Skody Citigo oraz od wydatków na paliwo i to bez konieczności prowadzenia ewidencji pojazdu.

Kompleksowa przebudowa obejmuje montaż wytrzymałej, metalowej przegrody za przednimi fotelami, tworząc dużą, zabezpieczoną przestrzeń ładunkową. Modyfikacje wymusiły usunięcie drugiego rzędu siedzeń. Pod znacząco podnoszącym zdolności przewozowe przedziałem bagażowym wygospodarowano miejsce na koło zapasowe. Citigo z homologacją N1 można zamawiać w wersji trzydrzwiowej ze wszystkimi wersjami wyposażeniowymi i silnikowymi.

Citigo z homologacją N1 to idealny kompromis pomiędzy funkcjonalnością samochodu dostawczego, komfortem i zwinnością małego samochodu miejskiego oraz bardzo niskimi kosztami eksploatacji. Dostępne z silnikiem 1.0 MPI o mocy 60 lub 75 KM auto, dzięki zachowaniu niskiej masy łączy dobrą dynamikę z bardzo niskim średnim zużyciem paliwa: tylko 4,5 l/100 km.

Skoda Citigo - Ogłoszenia

Dzięki możliwości założenia instalacji LPG samochód stanie się jeszcze bardziej oszczędny. Do podstawowych walorów, z których jest już dobrze znane Citigo - wygodnego i funkcjonalnego wnętrza, nowoczesnego wyposażenia z zakresu bezpieczeństwa i kompaktowych wymiarów, dzięki którym łatwiej poruszać się po zatłoczonym mieście - dołączyła teraz zdolność przewożenia dużych przedmiotów.

Cena dwumiejscowego Citigo jest jedynie o 1 500 zł wyższa niż standardowej wersji modelu, co, podobnie jak przy zakupie samego samochodu, jest wartością bardzo korzystną wobec dotychczasowej oferty na rynku polskim. Kupujący Skodę Citigo z homologacją ciężarową zachowuje wszystkie przywileje wynikające z zakupu samochodu u polskiego importera - profesjonalną pomoc i gwarancję, dogodne warunki finansowe, promocje i pozostałe przywileje.

ZOBACZ TAKŻE:

Skoda Yeti po liftingu | Pierwsza jazda | Kosmetyka

Więcej o:
Komentarze (7)
Dwumiejscowe Citigo z homologacją ciężarową
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • lech2011

  Oceniono 35 razy 27

  do jakich to kombinacji jesteśmy zmuszani przez beznadziejny system podatkowy !

 • Gość: art

  Oceniono 13 razy 13

  opracował Piotr Sielicki. Dobre... ctrl+C, ctrl+V z newslettera SKODY.

 • remo29

  Oceniono 8 razy 8

  Czekam na Smarta z kratą.
  --
  parada karzełków

 • Gość: Zenon

  Oceniono 17 razy 3

  "Ciężarowa Skoda" trafne określenie designu wszystkich produkowanych obecnie samochodów marki Skoda:-)

 • Gość: rep

  Oceniono 9 razy 3

  Taczka

 • mmmmik

  Oceniono 2 razy 2

  auto dla prawnika, księgowego i tu nawet nie wiem czy jak by umieścił ustawę o VAT (ze wszystkimi zmianami) czy by się zmieściła do tej ciężarówki. Jak autor zaznaczył dzięki tej ciężarówce firma nie musi prowadzić dzienniczka kilometrów

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX