Renault Twingo | Kolorowa galeria

Renault pokazało bardzo kolorowa galerię zdjęć Twingo oraz zdradziło kilka szczegółów dotyczących jego wnętrza
Renault Twingo Renault zdradziło kilka szczegółów dotyczących jego wnętrza Nowe Renault Twingo ma silnik umieszczony z tyłu pod podłogą bagażnika - silnik napędza koła tylnej osi. Jest to trzycylindrowa jednostka 0.9 TCe Renault pokazało bardzo kolorowa galerię zdjęć Twingo oraz zdradziło kilka szczegółów dotyczących jego wnętrza. Twingo wciąż czeka na debiut w salonach sprzedaży. Być może Renault wstrzymuje się do debiutu Smarta, by obydwa modele mogły zacząć zjeżdżać z taśmy produkcyjnej. Tymczasem nowe Twingo stało się bohaterem sesji zdjęciowej zrealizowanej w pięciu dużych miastach Europy: Londynie, Paryżu, Amsterdamie, Monachium i Mediolanie. Przy okazji dowiedzieliśmy się czegoś nowego o jego wnętrzu. Chociaż nowe Twingo jest krótsze od poprzednika o 10 cm, to długość jego wnętrza zwiększono o 22 cm. Dzięki składanemu oparciu prawego fotela możliwe jest przewożenie przedmiotów o długości do 2,2 m. Standardowa pojemność bagażnika wynosi 219 litrów. Wiemy już, że nowe Twingo ma silnik umieszczony z tyłu pod podłogą bagażnika, który napędza koła tylnej osi. Będzie to na pewno trzycylindrowa jednostka 0.9 TCe osiągająca dzięki doładowaniu 90 KM. Tylny napęd umożliwił zaprojektowanie układu kierowniczego o wyjątkowo dużym skręcie kół, promień zawracania Twingo to zaledwie 4,3 m.
Renault Captur w limitowanej edycji Helly HansenRenault Captur w limitowanej edycji Helly Hansen

Twingo wciąż czeka na debiut w salonach sprzedaży. Być może Renault wstrzymuje się do debiutu Smarta, by obydwa modele mogły zacząć zjeżdżać z taśmy produkcyjnej. Tymczasem nowe Twingo stało się bohaterem sesji zdjęciowej zrealizowanej w pięciu dużych miastach Europy: Londynie, Paryżu, Amsterdamie, Monachium i Mediolanie.

Przy okazji dowiedzieliśmy się czegoś nowego o jego wnętrzu. Chociaż nowe Twingo jest krótsze od poprzednika o 10 cm, to długość jego wnętrza zwiększono o 22 cm. Dzięki składanemu oparciu prawego fotela możliwe jest przewożenie przedmiotów o długości do 2,2 m. Standardowa pojemność bagażnika wynosi 219 litrów.

Mała słodycz do miasta: Renault Twingo - Ogłoszenia

Wiemy już, że nowe Twingo ma silnik umieszczony z tyłu pod podłogą bagażnika, który napędza koła tylnej osi. Będzie to na pewno trzycylindrowa jednostka 0.9 TCe osiągająca dzięki doładowaniu 90 KM. Tylny napęd umożliwił zaprojektowanie układu kierowniczego o wyjątkowo dużym skręcie kół, promień zawracania Twingo to zaledwie 4,3 m.

Zapraszamy do galerii (duże zdjęcia).


ZOBACZ TAKŻE:

Za co kochamy francuską motoryzację | Renault

Za co kochamy francuską motoryzację | Renault

Zdjęcie Savio Transmiter FM TR04 Zdjęcie Hama Rozdzielacz 2 gniazdowy 1-2/12V (89290) Zdjęcie Samochodowe Czujniki Parkowania 4-sensory.
Savio Transmiter FM Hama Rozdzielacz 2 gniazdowy Czujniki Parkowa
Sprawdź ceny > Porównaj ceny > Sprawdź ceny >
źródło: Okazje.info