Suzuki SX4 Classic w promocyjnych cenach

Suzuki ogłosiło tydzień crossovera SX4 Classic. W dniach 14-19 lipca w salonach marki na ten model będą obowiązywały atrakcyjne ceny. Właścicielem jednego ze stu dostępnych egzemplarzy można stać się już za 47 900 zł
Suzuki SX4 Classic w promocyjnych cenach Już niecałe 48 tys. zł Suzuki ogłosiło tydzień crossovera SX4 Classic. W dniach 14-19 lipca w salonach marki na ten model będą obowiązywały atrakcyjne ceny Suzuki ogłosiło tydzień crossovera SX4 Classic. W dniach 14-19 lipca w salonach marki na ten model będą obowiązywały atrakcyjne ceny. Właścicielem jednego ze stu dostępnych egzemplarzy można stać się już za 47 900 zł. W promocji oferowana jest wersja 2WD Comfort Plus z benzynowym silnikiem 1.6 VVT o mocy 120 KM. Auto wyposażone jest w szereg elementów podnoszących bezpieczeństwo i komfort jazdy. Dodatkowo samochód otrzymuje pakiet Outdoor, który obejmuje: czarne osłony nadkoli, drzwi, progów i zderzaków, aluminiowe obręcze kół w rozmiarze 16 cali, srebrne nakładki zderzaków i czarne relingi dachowe. Na upusty można liczyć także w przypadku modelu SX4 Classic z napędem na 4 koła w różnych wersjach wyposażenia.
Suzuki SX4 Suzuki SX4 1.6 4WD - test | Za kierownicą

W promocji oferowana jest wersja 2WD Comfort Plus z benzynowym silnikiem 1.6 VVT o mocy 120 KM. Auto wyposażone jest w szereg elementów podnoszących bezpieczeństwo i komfort jazdy. Dodatkowo samochód otrzymuje pakiet Outdoor, który obejmuje: czarne osłony nadkoli, drzwi, progów i zderzaków, aluminiowe obręcze kół w rozmiarze 16 cali, srebrne nakładki zderzaków i czarne relingi dachowe.

Na upusty można liczyć także w przypadku modelu SX4 Classic z napędem na 4 koła w różnych wersjach wyposażenia.

ZOBACZ TAKŻE:

Test długodystansowy Suzuki SX-4 S-Cross

Suzuki SX4 S-Cross 1.6 DDiS 4WD Elegance

Więcej o: