Lamborghini oficjalnie w Polsce | Salon marki w Warszawie

W Warszawie znajdują się już salony takich luksusowych i sportowych marek samochodowych, jak: Aston Martin, Bentley, Ferrari, Maserati czy Rolls-Royce. Teraz do tego zacnego grona nad Wisłą dołączyło Lamborghini
50 lat Lamborghini - kompletna historia firmy50 lat Lamborghini - kompletna historia firmy

Uroczyste otwarcie oficjalnego polskiego przedstawicielstwa włoskiej marki miało miejsce 3 lipca. W wydarzeniu wziął udział sam prezes Automobil Lamborghini S.p.A. - Stephan Winkelmann.

Lamborghini z drugiej ręki - ogłoszenia

Jednocześnie polską premierę miał najnowszy model Lamborghini - Huracan LP 610-4, będący następcą Gallardo, najpopularniejszego modelu w dotychczasowej historii marki. Samochód kosztuje od ok. 1,1 mln zł. Topowy Aventador to już wydatek przynajmniej 1,8 mln zł. Rocznie producent z Sant'Agata Bolognese planuje sprzedawać w Polsce ok. 20 aut.

Pierwszy salon Lamborghini w Polsce mieści się na warszawskim Powiślu przy ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 45, obok salonu Bentleya, należącego do tej samej spółki. Serwis będzie znajdował się na ul. Połczyńskiej 118a.

ZOBACZ TAKŻE:

Lamborghini Huracan LP 610-4 | Następca Gallardo

Lamborghini Huracan

Więcej o:
Komentarze (1)
Lamborghini oficjalnie w Polsce | Salon marki w Warszawie
Zaloguj się lub komentuj jako gość
  • Gość: znawca

    Oceniono 4 razy 0

    Po wyborach zaczana sie zakupy dla tych ktorzy wypadli z gry .W czasie sprawowania urzedu z wyboru obywateli nie wypada zaszalec..Zawsze takie autko lepsze , niz zegarek z klopotami w czasie kadecji ,

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX