Rewelacyjne pierwsze półrocze Opla w Polsce

W czerwcu sprzedaż Opla na polskim rynku wyniosła 2 479 samochodów osobowych i dostawczych do 3,5t. Był to jednocześnie najlepszy czerwiec od 2008 roku i najlepszy miesiąc w 2014 roku
Rewelacyjne wyniki Opla w Polsce Był to najlepszy miesiąc w 2014 roku dla Opla W czerwcu sprzedaż Opla na polskim rynku wyniosła 2479 samochodów osobowych i dostawczych do 3,5t. Był to najlepszy miesiąc w 2014 roku W czerwcu sprzedaż Opla na polskim rynku wyniosła 2479 samochodów osobowych i dostawczych do 3,5t. Był to jednocześnie najlepszy czerwiec od 2008 roku i najlepszy miesiąc w 2014 roku. Łącznie w pierwszym półroczu do klientów trafiły 13 942 samochody, czyli o ponad 42 proc. więcej niż w pierwszym półroczu ubiegłego roku, które zakończyło się wynikiem na poziomie 9 808 sztuk. Liderem sprzedaży marki w okresie od stycznia do czerwca jest produkowany w Polsce Opel Astra - 4 175 sztuk, tuż za nią uplasowała się Corsa z wynikiem 4 065 egzemplarzy, trzecie miejsce zajęła Insignia, 2 183 sztuki. - Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyników osiągniętych w pierwszym półroczu. Świetnie została przyjęta przez polskich klientów nowa Meriva, debiutująca na początku tego roku. Potwierdzeniem tego jest prawie 400 proc. wzrost sprzedaży tego rodzinnego minivana w stosunku do zeszłego roku i najlepszy wynik miesięczny w historii sprzedaży. Z kolei poprawa dostępności Mokki, miejskiego SUVa Opla, przełożyła się prawie natychmiast na wzrost sprzedaży. W pierwszym półroczu wzrosła ona o ponad 100 proc. - powiedział Wojciech Mieczkowski, dyrektor generalny General Motors Poland. W pierwszej połowie roku sprzedaż Opla Meriva wyniosła 705 sztuk, natomiast w analogicznym okresie 2013 roku były to 142 sztuki. Czerwiec był kolejnym z rzędu, dobrym miesiącem dla modelu Mokka, do klientów trafiło 188 aut. Narastająco sprzedaż Mokki w pierwszym półroczu wyniosła 944 sztuki w 2014 w porównaniu do 466 samochodów w 2013 roku. W drugiej połowie roku czekają nas kolejne premiery rynkowe Opla. Najpierw nastąpi debiut Adama Rocks, czyli miejskiego minicrossovera z otwieranym, brezentowym dachem Swing Top. A na sam koniec roku czeka nas premiera odświeżonego bestsellera Opla - na rynek trafi nowy Opel Corsa wyposażony nie tylko w silnik benzynowy nowej generacji Ecotec 1.0 połączony z nową sześciobiegową przekładnią, ale także w zupełnie nowe podwozie i poprawiony układ kierowniczy.
Opel Adam Rocks | CenyOpel Adam Rocks | Ceny

Łącznie w pierwszym półroczu do klientów trafiły 13 942 samochody, czyli o ponad 42% więcej niż w pierwszym półroczu ubiegłego roku, które zakończyło się wynikiem na poziomie 9 808 sztuk. Liderem sprzedaży marki w okresie od stycznia do czerwca jest produkowany w Polsce Opel Astra - 4 175 sztuk, tuż za nią uplasowała się Corsa z wynikiem 4 065 egzemplarzy, trzecie miejsce zajęła Insignia, 2 183 sztuki.

Opel Astra - Ogłoszenia

Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyników osiągniętych w pierwszym półroczu. Świetnie została przyjęta przez polskich klientów nowa Meriva, debiutująca na początku tego roku. Potwierdzeniem tego jest prawie 400% wzrost sprzedaży tego rodzinnego minivana w stosunku do zeszłego roku i najlepszy wynik miesięczny w historii sprzedaży. Z kolei poprawa dostępności Mokki, miejskiego SUVa Opla, przełożyła się prawie natychmiast na wzrost sprzedaży. W pierwszym półroczu wzrosła ona o ponad 100% - powiedział Wojciech Mieczkowski, dyrektor generalny General Motors Poland

W pierwszej połowie roku sprzedaż Opla Meriva wyniosła 705 sztuk, natomiast w analogicznym okresie 2013 roku były to 142 sztuki. Czerwiec był kolejnym z rzędu, dobrym miesiącem dla modelu Mokka, do klientów trafiło 188 aut. Narastająco sprzedaż Mokki w pierwszym półroczu wyniosła 944 sztuki w 2014 w porównaniu do 466 samochodów w 2013 roku.

W drugiej połowie roku czekają nas kolejne premiery rynkowe Opla. Najpierw nastąpi debiut Adama Rocks, czyli miejskiego minicrossovera z otwieranym, brezentowym dachem Swing Top. A na sam koniec roku czeka nas premiera odświeżonego bestsellera Opla - na rynek trafi nowy Opel Corsa wyposażony nie tylko w silnik benzynowy nowej generacji Ecotec 1.0 połączony z nową sześciobiegową przekładnią, ale także w zupełnie nowe podwozie i poprawiony układ kierowniczy.


ZOBACZ TAKŻE:

Opel Corsa | Premiera w Paryżu

Opel Corsa | Premiera w Paryżu

Najpopularniejsze cb radio w Okazje.info - czerwiec 2014
Zdjęcie President Teddy ASC
President Teddy ASC
  • Modulacja: AM, FM
  • Regulacja czułości
5 opinii
Zdjęcie Midland Alan 109
Midland Alan 109
  • Modulacja: AM
  • Regulacja czułości
6 opinii
Zdjęcie M-TECH Legend III
M-TECH Legend III
  • Modulacja: AM, FM
  • Regulacja czułości
1 opinia
Więcej o: