Mercedes C Klasa Kombi AMG | Sportowy wizerunek w rodzinnym wydaniu

Wiadomo już jak będzie prezentować się pakiet AMG dla Mercedesa Klasy C w nadwoziu kombi
Mercedes C Klasa Kombi AMG Wiadomo już jak będzie prezentować się pakiet AMG dla Mercedesa Klasy C w nadwoziu kombi Wiadomo już jak będzie prezentować się pakiet AMG dla Mercedesa Klasy C w nadwoziu kombi. Z przodu wyróżnia się on dużym logo na grillu Przód auta jest oczywiście taki sam, jak w pokazanej w grudniu zeszłego roku klasie C, wyposażonej w pakiet AMG w nadwoziu sedan. Z przodu wyróżnia się on dużym logo na grillu, umieszczonym między dwiema poprzecznymi listwami. Całości dopełnią chromowane dokładki obu zderzaków oraz klasyczne pięcioramienne, 18-calowe felgi. Od strony technicznej pojawi się obniżone o 15 mm bardziej sportowe zawieszenie, wydajniejsze nacinane i nawiercane tarcze hamulcowe, większe zaciski z logo Mercedes-Benz oraz wydech poprowadzony do dwóch skrajnie umieszczonych chromowanych końcówek. We wnętrzu nie zabraknie sportowej kierownicy i akcentów znanych z modeli AMG.

Nowy Mercedes Klasy C Kombi | Przyjemny dla okaNowy Mercedes Klasy C Kombi | Przyjemny dla oka

Przód auta jest oczywiście taki sam jak w pokazanej w grudniu zeszłego roku klasie C wyposażonej w pakiet AMG w nadwoziu sedan. Z przodu wyróżnia się on dużym logo na grillu, umieszczonym między dwiema poprzecznymi listwami. Całości dopełnią chromowane dokładki obu zderzaków oraz klasyczne pięcioramienne, 18-calowe felgi.

Sprawdź ile kosztuje używana Klasa C

Od strony technicznej pojawi się obniżone o 15 mm bardziej sportowe zawieszenie, wydajniejsze nacinane i nawiercane tarcze hamulcowe, większe zaciski z logo Mercedes-Benz oraz wydech poprowadzony do dwóch skrajnie umieszczonych chromowanych końcówek. We wnętrzu nie zabraknie sportowej kierownicy i akcentów znanych z modeli AMG.

ZOBACZ TAKŻE:

Mercedes C 63 AMG Coupe Black Series - test | Za kierownicą

Mercedes C 63 AMG Coupe Black Series - test | Za kierownicą

Więcej o:
Komentarze (1)
Mercedes C Klasa Kombi AMG | Sportowy wizerunek w rodzinnym wydaniu
Zaloguj się lub komentuj jako gość
  • Gość: zdegustowany wyglądem mercedesów

    Oceniono 2 razy 0

    Mercedes od czasu nieudanego romansu z chryslerem nie może się podnieść: stylistyka samochodów stała się ordynarna, a przesadne kształty (szczególnie) przodu - atrapy i reflektorów - idealnie wpisują się image klienta z grubym złotym łańcuchem na szyi. Smutne to. Szkoda mercedesa!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX