Nowy Nissan Juke | Polskie wersje i ceny

Po nieco ponad trzech latach od wprowadzenia na rynek crossovera w segmencie B, Nissan zaprezentował niedawno model Juke w nowej, gruntownie zmodernizowanej odsłonie. Teraz poznaliśmy jego wersje i polskie ceny
Nowy Nissan Juke w Polsce Poznaliśmy jego wersje i polskie ceny Nissan zaprezentował niedawno model Juke w nowej, gruntownie zmodernizowanej odsłonie. Teraz poznaliśmy jego wersje i polskie ceny. Po nieco ponad trzech latach od wprowadzenia na rynek crossovera w segmencie B, Nissan zaprezentował niedawno model Juke w nowej, gruntownie zmodernizowanej odsłonie. Teraz poznaliśmy jego wersje i polskie ceny. Nowy Juke zawita do polskich salonów już w lipcu i ma pomóc w utrzymaniu marki Nissan jako czołowego producenta samochodów typu crossover i SUV. Połączenie wysoce oryginalnego stylu, znakomitych osiągów i bogatego wyposażenia przyniosło sukces w postaci 500 000 egzemplarzy sprzedanych od początku obecności modelu na rynku, czym Juke bez trudu przyćmił konkurencję. Teraz, zgodnie z ugruntowaną strategią ciągłego doskonalenia produktów, Nissan otwiera nowy rozdział w historii modelu Juke. Zdobywszy pozycję oryginalnego i jedynego w swoim rodzaju pojazdu na rosnącym rynku małych crossoverów, dzięki unikatowemu połączeniu stylistyki samochodu sportowego i SUV-a, nowy Juke jest gotów ponownie zaprezentować się jako lider segmentu, któremu dał początek. Opracowano dla niego szereg modyfikacji stylistycznych, nowe silniki, nowe technologie oraz bogaty program personalizacji. Nowy Juke jest oferowany w cenie od 60 300 zł za podstawową wersję Visia z benzynowym silnikiem 1.6 l o mocy 96 KM. Poza tym w ofercie są jeszcze trzy bogatsze wersje wyposażenia - Visia Plus, Acenta i Tekna. Nowe silniki DIG-T 115 KM i 190 KM oferowany jest wyłącznie w dwóch najbogatszych wersjach. Najdroższa specyfikacja z jednostką DIG-T 190 KM i skrzynią Xtronic kosztuje wyjściowo 100 900 zł. W związku z wprowadzeniem modelu na rynek w ofercie promocyjnej Nissan proponuje gratis pakiet trzech przeglądów okresowych, pakiet akcesoryjny do wyboru oraz atrakcyjne oferty finansowania w ramach programu Nissan Finance.
Salon Genewa 2014 | Nissan Juke po zmianachSalon Genewa 2014 | Nissan Juke po zmianach

Nowy Juke zawita do polskich salonów już w lipcu i ma pomóc w utrzymaniu marki Nissan jako czołowego producenta samochodów typu crossover i SUV.  Połączenie wysoce oryginalnego stylu, znakomitych osiągów i bogatego wyposażenia przyniosło sukces w postaci 500 000 egzemplarzy sprzedanych od początku obecności modelu na rynku, czym Juke bez trudu przyćmił konkurencję. Teraz, zgodnie z ugruntowaną strategią ciągłego doskonalenia produktów, Nissan otwiera nowy rozdział w historii modelu Juke.

Zdobywszy pozycję oryginalnego i jedynego w swoim rodzaju pojazdu na rosnącym rynku małych crossoverów, dzięki unikatowemu połączeniu stylistyki samochodu sportowego i SUV-a, nowy Juke jest gotów ponownie zaprezentować się jako lider segmentu, któremu dał początek. Opracowano dla niego szereg modyfikacji stylistycznych, nowe silniki, nowe technologie oraz bogaty program personalizacji.

Nissan Juke - ogłoszenia

Nowy Juke jest oferowany w cenie od 60 300 zł za podstawową wersję Visia z benzynowym silnikiem 1.6 l o mocy 96 KM. Poza tym w ofercie są jeszcze trzy bogatsze wersje wyposażenia - Visia Plus, Acenta i Tekna. Nowe silniki DIG-T 115 KM i 190 KM oferowany jest wyłącznie w dwóch najbogatszych wersjach. Najdroższa specyfikacja z jednostką DIG-T 190 KM i skrzynią Xtronic kosztuje wyjściowo 100 900 zł.

W związku z wprowadzeniem modelu na rynek w ofercie promocyjnej Nissan proponuje gratis pakiet trzech przeglądów okresowych, pakiet akcesoryjny do wyboru oraz atrakcyjne oferty finansowania w ramach programu Nissan Finance.

ZOBACZ TAKŻE:

Taki jest Nissan Juke w wersji Nismo

Salon Genewa 2014 | Nissan Juke Nismo