Opel Adam Rocks | Ceny

Oferuje niemal nieograniczone możliwości indywidualizacji i w Polsce nie ma bezpośredniej konkurencji. Opel Adam Rocks już niebawem zadebiutuje na rynku - czy to atrakcyjna oferta?
Opel Adam Rocks Opel Adam Rocks wkrótce zadebiutuje na rynku Opel Adam Rocks wkrótce zadebiutuje na rynku. W salonach w Niemczech Adam Rocks będzie kosztować od 15 990 euro. W Polsce prawdopodobnie od ok. 60-62 tys. zł Oferuje niemal nieograniczone możliwości indywidualizacji i w Polsce nie ma bezpośredniej konkurencji. Opel Adam Rocks już niebawem zadebiutuje na rynku - czy to atrakcyjna oferta? Po dodaniu do oferty odmiany Rocks, nabywca Opla Adama ma niemal nieograniczoną możliwość personalizacji. Nowy wariant standardowo wyposażony jest w rolowany miękki dach, który zsuwa się elektrycznie w czasie 5 sekund. Auto ma również o 15 mm zwiększony prześwit, poszerzone nadkola, plastikowe osłony nadwozia i 17-calowe obręcze kół (opcjonalnie 18-calowe, ale to już chyba przesada). Styliści przygotowali też kolejne wzory tapicerek i elementów ozdobnych, dostępnych specjalnie dla tej odmiany. Po raz pierwszy Adama Rocks mogliśmy oglądać w Genewie, teraz przy okazji targów w Lisku Opel podał cenę bazową modelu. W salonach w Niemczech Adam Rocks będzie kosztować od 15 990 euro. Podstawowa wersja Opla Adama wynosi tam 11 500 euro (w Polsce 42 900 zł). Można więc założyć, że polski cennik uterenowionego małego Opla będzie się zaczynać od ok. 60-62 tys. zł. Adam Rocks nie ma bezpośredniej konkurencji, w podobnej cenie można u nas kupić np. Fiata Pandę 4x4 (1.3 Multijet - od 60 900 zł). Przypomnijmy, że Opel Adam Rocks oferowany będzie jedynie z trzycylindrowym silnikiem 1.0 Ecotec rozwijającym 90 lub 1.0 SIDI o mocy 115 KM. Napęd może trafiać wyłącznie na przednie koła. Data polskiej premiery rynkowej oraz cena zostaną ogłoszone w drugiej połowie tego roku.
Opel powiększy tyską fabrykęOpel powiększy tyską fabrykę

Po dodaniu do oferty odmiany Rocks, nabywca Opla Adama ma niemal nieograniczoną możliwość personalizacji. Nowy wariant standardowo wyposażony jest w rolowany miękki dach, który zsuwa się elektrycznie w czasie 5 sekund. Auto ma również o 15 mm zwiększony prześwit, poszerzone nadkola, plastikowe osłony nadwozia i 17-calowe obręcze kół (opcjonalnie 18-calowe, ale to już chyba przesada). Styliści przygotowali też kolejne wzory tapicerek i elementów ozdobnych, dostępnych specjalnie dla tej odmiany.

Opel Astra - ceniona pozycja na rynku używanych

Po raz pierwszy Adama Rocks mogliśmy oglądać w Genewie, teraz przy okazji targów w Lisku Opel podał cenę bazową modelu. W salonach w Niemczech Adam Rocks będzie kosztować od 15 990 euro. Podstawowa wersja Opla Adama wynosi tam 11 500 euro (w Polsce 42 900 zł). Można więc założyć, że polski cennik uterenowionego małego Opla będzie się zaczynać od ok. 60-62 tys. zł. Adam Rocks nie ma bezpośredniej konkurencji, w podobnej cenie można u nas kupić np. Fiata Pandę 4x4 (1.3 Multijet - od 60 900 zł).

Przypomnijmy, że Opel Adam Rocks oferowany będzie jedynie z trzycylindrowym silnikiem 1.0 Ecotec rozwijającym 90 lub 1.0 SIDI o mocy 115 KM. Napęd może trafiać wyłącznie na przednie koła.

Data polskiej premiery rynkowej oraz cena zostaną ogłoszone w drugiej połowie tego roku.

ZOBACZ TAKŻE:

Trzycylindrowy silnik Opla | 1.0 SIDI Turbo

Opel Adam

Więcej o:
Komentarze (23)
Opel Adam Rocks | Ceny
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: sga

  Oceniono 24 razy 20

  "Napęd może trafiać wyłącznie na przednie koła."
  I więcej nie trzeba pisać :P
  Sensowne, jak wahacze z betonu.

 • zeicc

  Oceniono 14 razy 12

  Za te 60.000 można mieć juz bardzo fajnie wyposażoną, większą i ładniejszą Fiestę 5d albo Kia Rio. Adam nadaje się jako auto dla rozwydżonego dzieciaka, któremu kupili zabawkę, albo dla kochanki, zeby miała czym na lody dojezdzac. Innego zastosowania nie widze.

 • kocurxtr

  Oceniono 9 razy 9

  60 dych... i posprzątane, będzie tak niszowe jak mini, czy fiat 500..
  cena 30 tysiaków może by gwarantowała sukces w Polsce, może...

 • tomek854

  Oceniono 8 razy 4

  Może w Polsce to dopiero wejdzie na rynek. W UK Vauxhall Adam jest obecny bodaj od roku i jakoś żadnej rewolucji nie zrobił - widuje się to na ulicach sporadycznie.

 • Gość: Jasio

  0

  Super porównanie samochodu z napędem na przednią oś do Pandy z napędem na 4 koła ... za te same pieniądze ... opel.żart.pl ...

 • Gość: anyany

  Oceniono 1 raz -1

  za podobna cene wole smarta

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX