Ford Mustang | 500 sztuk kupionych w ciemno

Podczas finału Ligi Mistrzów pomiędzy Realem Madryt a Atlético Madryt, Ford rozpoczął przyjmowanie zamówień na Mustanga w Europie. Pierwszych 500 sztuk zarezerwowano w zaledwie 30 sekund
500 Mustangów kupionych w ciemno Pierwsze pięćset aut Forda przeznaczonych na europejski rynek rozeszło się w ciągu pół minuty! Podczas finału Ligi Mistrzów Realem a Atletico Ford rozpoczął przyjmowanie zamówień na Mustanga w Europie. Pierwszych 500 sztuk zarezerwowano w 30 sekund! Podczas finału Ligi Mistrzów pomiędzy Realem Madryt a Atletico Madryt Ford rozpoczął przyjmowanie zamówień na Mustanga w Europie. Pierwszych 500 sztuk zarezerwowano w zaledwie 30 sekund. Fani futbolu chcący kupić Mustanga musieli trzymać nerwy na wodzy. Wraz z rozpoczęciem meczu, w którym Real pokonał po dogrywce Atletico 4:1, Ford of Europe uruchomił platformę do przyjmowania zamówień na nowego Mustanga. Pośpiech był wskazany, gdyż pierwsze 500 sztuk będzie wyposażona w specjalny pakiet. Chętnych na jednego z pięciuset było wielu, ponad 9300 osób na Starym Kontynencie wyraziło chęć wejścia w posiadanie tego wyjątkowego modelu. Niestety tylko nieco ponad 5 proc. z nich dostanie list z zawiadomieniem, że ich rezerwacja została przyjęta. Pula 500 aut wyczerpała się w 30 sekund. Dodatkowe znaczenie przy wyłonieniu szczęśliwców ma kraj pochodzenia, bowiem auta przydzielone są do poszczególnych rynków. Wśród 500 pierwszych Mustangów znalazły się fastbacki w kolorze Race Red oraz kabriolety w odcieniu Magnetic Silver. Do wyboru był też silnik, czterocylindrowa jednostka EcoBoost 2.3 o mocy 309 KM i momencie 407 Nm lub klasyczny 5.0 V8 osiągający 426 KM mocy i 529 Nm momentu. W wyposażeniu znalazły się takie elementy, jak: opracowany przez Forda system łączności i nawigacji Sync 2, podgrzewane i wentylowane fotele, system Park Assist, czarna tapicerka skórzana, chromowane detale oraz 19-calowe obręcze ze stopów lekkich.
Pół wieku z Mustangiem | Historia modeluPół wieku z Mustangiem | Historia modelu

Fani futbolu chcący kupić Mustanga musieli trzymać nerwy na wodzy. Wraz z rozpoczęciem meczu, w którym Real pokonał po dogrywce Atlético 4:1, Ford of Europe uruchomił platformę do przyjmowania zamówień na nowego Mustanga. Pośpiech był wskazany, gdyż pierwsze 500 sztuk będzie wyposażona w specjalny pakiet.

Chętnych na jednego z pięciuset było wielu, ponad 9300 osób na Starym Kontynencie wyraziło chęć wejścia w posiadanie tego wyjątkowego modelu. Niestety nieco ponad 5% z nich dostanie list z zawiadomieniem, że ich rezerwacja została przyjęta. Pula 500 aut wyczerpała się w 30 sekund. Dodatkowe znaczenie przy wyłonieniu szczęśliwców ma kraj pochodzenia, bowiem auta przydzielone są do poszczególnych rynków.

Zainteresowany kupnem używanego Mustanga?

Wśród 500 pierwszych Mustangów znalazły się fastbacki w kolorze Race Red oraz kabriolety w odcieniu Magnetic Silver. Do wyboru był też silnik, czterocylindrowa jednostka EcoBoost 2.3 o mocy 309 KM i momencie 407 Nm lub klasyczny 5.0 V8 osiągający 426 KM mocy i 529 Nm momentu. W wyposażeniu znalazły się takie elementy, jak:  opracowany przez Forda system łączności i nawigacji Sync 2, podgrzewane i wentylowane fotele, system Park Assist, czarna tapicerka skórzana, chromowane detale oraz 19-calowe obręcze ze stopów lekkich.

ZOBACZ TAKŻE:

Ford Mustang GT Line-Lock | Kłęby dymu w standardzie

Ford Mustang GT Line-Lock | Kłęby dymu w standardzie

Więcej o:
Komentarze (1)
Ford Mustang | 500 sztuk kupionych w ciemno
Zaloguj się lub komentuj jako gość
  • Gość: Gość

    Oceniono 9 razy 1

    Ford wykonał kawał świetnej roboty z Mustangiem. Bardzo dobre posunięcie z wprowadzeniem silnika 2.2 EcoBoost, ogormne Amerykańskie silniki niemiał by racji bytu na rynku Europejskim. Zmienili Amerykańskiego wieśniaka na Europejską wyścigówkę z klasą. Brawo !!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX