Robert Lewandowski - kupił Ferrari, teraz uczy się jak szybko i pewnie jeździć

Najnowszym samochodem Roberta Lewandowskiego jest Ferrari F12, ale to za kierownicą Mercedesów AMG nasz piłkarz uczył się szybkiej jazdy
Nowe auto Lewandowskiego. V12, 740 KM, prawie 300 tys. euroNowe auto Lewandowskiego. V12, 740 KM, prawie 300 tys. euro

Sezon dla Roberta już się skończył, a wraz z nim intensywny program treningowy. Rozgrywki ligi niemieckiej dobiegły końca, a polska kadra nie jedzie na Mistrzostwa Świata do Brazylii, zatem przed nowym sezonem w Bayernie Monachium nasz najlepszy piłkarz ma chwilę wolnego. Wykorzystał ją by poszaleć trochę na torze przy okazji doskonaląc swoje umiejętności jako kierowcy.

W środę 21 maja na torze wyścigowym "Kielce" Robert zasiadł za kierownicą sportowych niemieckich aut. Ale nie były to modele z Monachium, a prężące swe muskuły Mercedesy ze stajni AMG.

Ile kosztuje Ferrari F12? Sprawdź - Ogłoszenia

Król strzelców Bundesligi wziął udział w odprawie i krótkim wykładzie teoretycznym, a później uczestniczył w zajęciach praktycznych pod okiem instruktorów AMG. Program AMG Driving Academy obejmuje m.in. hamowanie awaryjne z ominięciem przeszkody, slalom, próbę sprawnościową na pętli kartingowej i pilotowany przejazd na dużej pętli.

Jeden dzień intensywnego szkolenia potrafi zmienić myślenie o szybkiej jeździe i pozwala naprawdę zintegrować się z samochodem. Szczególnie przypadł mi do gustu A 45 AMG - jest bardzo zwinny, a dzięki napędowi na obie osie ma niesamowitą przyczepność - powiedział Robert Lewandowski

Mamy nadzieję, że odbyte szkolenie przyda się naszej gwieździe podczas przejażdżek swoim najnowszym nabytkiem, krwistoczerwonym Ferrari F12 Berlinetta.

ZOBACZ TAKŻE:

Dziewczyny kierowców F1

Dziewczyny kierowców F1

Dziewczyny i samochód | Takie rzeczy tylko w Java Car Design

Dziewczyny i samochód | Takie rzeczy tylko w Java Car Design

 

Najpopularniejsze pozostałe oświetlenie samochodowe w Okazje.info - maj 2014
ŚWIATŁA DO JAZDY DZIENNEJ 12V VIPOW OKRĄGŁE 18 LED S...

ŚWIATŁA DO JAZDY DZIENNEJ NSSC 540

M-Tech Światła do jazdy dziennej DRL 825 (10 LED) 190