Wörthersee 2014 | Seat Ibiza Cupster | Fun car

Seat pochwalił się co przygotował na tegoroczny zlot tuningowy Wörthersee. Z okazji trzydziestolecia Ibizy, Hiszpanie zaprezentują radykalną wersję tego modelu
Seat Ibiza Cupster W Woerthersee z okazji trzydziestolecia Ibizy Hiszpanie zaprezentują radykalną wersję tego modelu W zlocie tuningowym w Woerthersee z okazji trzydziestolecia Ibizy Seat zaprezentują radykalną wersję tego modelu. Ibiza Cupster w ogóle nie ma dachu! Ibiza Cupster, bo tak nazywa się ten pokazowy Seat, w ogóle nie ma dachu! Auto ma też całkowicie odmienne proporcje w porównaniu z seryjnym modelem - jest zdecydowanie szersze i niższe. Koncepcja pojazdu jest bardzo zbliżona do pomysłu Skody, która kilka lat temu podczas Woerthersee wystawiła ekstremalną wersję Fabii. W tym roku Czesi również pokażą pojazd w tym stylu na bazie modelu Citigo. Skupmy się jednak na Seacie. Dwumiejscowy roadster ma zapewniać radość z jazdy, zarówno kierowcy, jak i pasażerowi. Źródłem napędu jest silnik z Ibizy Cupry, czyli benzynowa jednostka 1.4 TSI z turbodoładowaniem i kompresorem, generująca 180 KM mocy i współpracująca z dwusprzęgłową skrzynią biegów DSG. Teraz czekamy, co nad jeziorem Woerthersee zaprezentuje Volkswagen. Impreza potrwa od 28 do 31 maja.
Skoda Fabia RS 2000 Skoda Fabia jako roadster

Ibiza Cupster, bo tak nazywa się ten pokazowy Seat, w ogóle nie ma dachu! Auto ma też całkowicie odmienne proporcje w porównaniu z seryjnym modelem - jest zdecydowanie szersze i niższe. Koncepcja pojazdu jest bardzo zbliżona do pomysłu Skody, która kilka lat temu podczas Wörthersee wystawiła ekstremalną wersję Fabii. W tym roku Czesi również pokażą pojazd w tym stylu na bazie modelu Citigo.

Chcesz kupić używaną Skodę?

Skupmy się jednak na Seacie. Dwumiejscowy roadster ma zapewniać radość z jazdy, zarówno kierowcy, jak i pasażerowi. Źródłem napędu jest silnik z Ibizy Cupry, czyli benzynowa jednostka 1.4 TSI z turbodoładowaniem i kompresorem, generująca 180 KM mocy i współpracująca z dwusprzęgłową skrzynią biegów DSG.

Teraz czekamy, co nad jeziorem Wörthersee zaprezentuje Volkswagen. Impreza potrwa od 28 do 31 maja.

ZOBACZ TAKŻE:

Skoda CityJet | Zawodowy kabriolet

Skoda CityJet

 

Zdjęcie Garmin Nuvi 3597LMT Europa Zdjęcie TomTom XXL Traffic Europa Zdjęcie MANTA GPS460 Europa
Garmin Nuvi 3597LMT Europa TomTom XXL Traffic Europa MANTA GPS460 Europa
Porównaj ceny > Sprawdź ceny > Porównaj ceny >
Podstawowe informacje
Producent Garmin TomTom Manta
Parametry techniczne
Przekątna ekranu 5 cali 5 cali 4,3 cala
Dostawca map Navteq TeleAtlas Navigator
Rozdzielczość 800 x 480 pikseli 480 x 272 pikseli 272 x 480 pikseli
Funkcjonalności urządzenia
Bluetooth Tak Tak Nie
Wbudowany zestaw głośnomówiący Tak Tak Nie
dane dostarcza: