Dziewczyny i samochód | Takie rzeczy tylko w Java Car Design

Zaprzyjaźniona z naszą redakcją firma Java Car Desing zaprosiła do swojej siedziby na sesję zdjęciową miss Moto.pl i nie tylko. Dopisało wszystko, poza pogodą
Kalendarz Liqui Moly 2014Polskie wyścigowe dziewczyny w niemieckim kalendarzu

Java Car Design to wyjątkowa firma. Jej unikatowość można zmierzyć dwoma faktami. Pierwszy to ponad milion fanów na profilu facebooka ( zobacz tu ). To największy względem fanów profil w dziale motoryzacja w Polsce. Wyprzedził nawet takiego giganta jak Orlen. Przy takich liczbach, aż wstyd się przyznać ile ma profil moto.pl... Drugi jest jeszcze bardziej dobitny. Gdziekolwiek wystawia się Java Car Design tam zawsze znajdziecie całe mnóstwo pięknych kobiet. Mogliście przekonać się o tym na naszym stoisku podczas targów Motor Show, na którym z wielką przyjemnością gościliśmy Sławka i jego zastęp dziewczyn.

Zobacz finał wyborów Miss Moto.pl

Java Car Design to firma zajmująca się stylizowaniem samochodowych wnętrz. Po przejrzeniu zdjęć na facebooku można śmiało stwierdzić, że chyba nie ma samochodu dla którego Java nie uszył by nowej, skórzanej tapicerki, kierownicy czy lewarka. Jest PF 126p, Skoda, Ferrari, a nawet wozy kempingowe czy śmigłowce. Tylko nieliczni wiedzą, że skórzane tapicerki Javy zdobią wiele wnętrz renomowanych firm tuningowych. Siedziba firmy Java Car Design była miejscem wielu sesji zdjęciowych, teledysków i programów telewizyjnych np. Operacja Tuning. Więcej informacji znajdziecie na fanpagu i stronie www .

Sprawdź za ile można kupić używane Ferrari

W naszej sesji udział wzięły: Agata Chrośniak, Angelika Wachowska, Kasia Czerwińska, Olga Kamińska, Ela Derengowska, Kasja Najda, Krystyna Strękowska, Basia Szeremietiew, Magda Stefańska, Julia Mindar. Jako tło posłużyło Ferrari California oraz 458 Italia Spyder i śmigłowiec Airbus Helicopters EC130 z floty helicopter.pl. Zdjęcia wykonał Cezary Lewandowski.

Podziękowania za wideo www.dziendobrywloclawek.pl

ZOBACZ TAKŻE :

Dziewczyna i samochód: Monia i BMW Z4

Monia i BMW Z4 fot. Sławomir Taboryski