Czy tak wygląda nowy Volkswagen Passat?

Oto zdjęcia nowego Volkswagena Magotan, modelu sprzedawanego w Chinach. Nie byłoby w tym nic ciekawego, gdyby nie oznaczało... nowego Passata B8 w wersji europejskiej
Czy tak wygląda nowy Passat B8? Pojawiło się zdjęcie Volkswagena Magotan, sprzedawanego w Chinach Pojawiło się zdjęcie Volkswagena Magotan, sprzedawanego w Chinach. Tak prawdopodobnie będzie wyglądał europejski Passat B8. Debiut - listopad 2014 Oto zdjęcia nowego Volkswagena Magotan, modelu sprzedawanego w Chinach. Nie byłoby w tym nic ciekawego, gdyby nie oznaczało... nowego Passata B8 w wersji europejskiej. Chiny, to niezwykle ważny rynek dla wielu producentów, a zwłaszcza dla Volkswagena, lidera tamtejszego rynku. Nie dziwi zatem, że pierwsze, jeszcze nieoficjalne zdjęcia wyciekły właśnie tam. VW Passat sprzedawany w Chinach to wersja "amerykańska", rozpoznawalna po dodatkowej szybie na słupku C. Widoczny na zdjęciach VW Magotan oznacza europejską wersję Passata, ale auto jest nowe. To sugeruje zupełnie nowego Passata B8, na którego czeka Stary Kontynent. Od strony stylistycznej nie ma zaskoczenia. Volkswagen jest wierny swoim zasadom i stawia na delikatną ewolucję obecnego wyglądu. Skoro B7 dobrze się sprzedaje, to podobny do niego, ale lepszy B8 także będzie. We wnętrzu jest dokładnie ta sama sytuacja. Przesiadając się do najnowszego Passata, kierowcy obecnej generacji będą czuć się jak w domu. Zdjęcia pochodzą zapewne z wczesnej, zamkniętej prezentacji albo jeszcze z ośrodka projektowego. Debiut rynkowy nowego Volkswagena Passata B8 planowany jest na listopad tego roku.
Na te samochody musisz uważać! | Raport usterkowościNa te samochody musisz uważać! | Raport usterkowości

Chiny, to niezwykle ważny rynek dla wielu producentów, a zwłaszcza dla Volkswagena, lidera tamtejszego rynku. Nie dziwi zatem, że pierwsze, jeszcze nieoficjalne zdjęcia wyciekły właśnie tam.

VW Passat sprzedawany w Chinach to wersja "amerykańska", rozpoznawalna po dodatkowej szybie na słupku C. Widoczny na zdjęciach VW Magotan oznacza europejską wersję Passata, ale auto jest nowe. To sugeruje zupełnie nowego Passata B8, na którego czeka Stary Kontynent.

Znajdź Passata w najbardziej odjazdowej wersji - ogłoszenia

Od strony stylistycznej nie ma zaskoczenia. Volkswagen jest wierny swoim zasadom i stawia na delikatną ewolucję obecnego wyglądu. Skoro B7 dobrze się sprzedaje, to podobny do niego, ale lepszy B8 także będzie. We wnętrzu jest dokładnie ta sama sytuacja. Przesiadając się do najnowszego Passata, kierowcy obecnej generacji będą czuć się jak w domu.

Zdjęcia pochodzą zapewne z wczesnej, zamkniętej prezentacji, albo jeszcze z ośrodka projektowego. Debiut rynkowy nowego Volkswagena Passata B8 planowany jest na listopad tego roku.

ZOBACZ TAKŻE:

Czym jeżdżą Chińczycy? TOP 20 aut z Państwa Środka

VW


Więcej o:
Komentarze (19)
Czy tak wygląda nowy Volkswagen Passat?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: ambiarz

  Oceniono 73 razy 55

  nic nie zastapi paska 1.9 w tedeju i skurze od zlodzieji ze Zgorzelca

 • jamesonwhiskey

  Oceniono 29 razy 25

  zupelnie nowy a taki sam

 • patrzy-kat

  Oceniono 29 razy 19

  ŁAAAAŁ z takim wyglądem jak nic!! polata do końca gwarancji.

 • toshiro32

  Oceniono 24 razy 18

  Jak każdy poprzedni

 • Gość: zx

  Oceniono 17 razy 15

  pięknie wyszparowany - grafik się postarał :D

 • Gość: goostuff

  Oceniono 26 razy 14

  zieeew....

 • Gość: Wojt

  Oceniono 19 razy 9

  Chiński MAGOTAN - Europejski PASSAT :)

 • greesik

  Oceniono 5 razy 1

  Przecież passat już dawno został zaprezentowany

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX