Skoda Superb | Marcowy lider sprzedaży

W marcu wśród klientów indywidualnych zarejestrowano w Polsce aż 210 sztuk cieszącej się popularnością flagowej limuzyny Skody. To zdecydowanie najlepszy wynik wśród samochodów klasy średniej, przewyższający kolejne pozycje w czołowej trójce o odpowiednio 34 i 90 egzemplarzy
Skoda Superb - marcowy lider sprzedaży Auto znalazło blisko stu nabywców W marcu wśród klientów indywidualnych zarejestrowano w Polsce aż 210 sztuk cieszącej się popularnością flagowej limuzyny Skody - Superb W marcu wśród klientów indywidualnych zarejestrowano w Polsce aż 210 sztuk cieszącej się popularnością flagowej limuzyny Skody. To zdecydowanie najlepszy wynik wśród samochodów klasy średniej, przewyższający kolejne pozycje w czołowej trójce o odpowiednio 34 i 90 egzemplarzy. To osiągnięcie jest efektem imponującego wzrostu popularności czołowego modelu czeskiej marki: w porównaniu do marca 2013 roku, miesięczny wynik rejestracji nowych egzemplarzy poprawił się o rekordowe 256 proc.. Przepis producenta na tak ogromny sukces w tym segmencie jest taki sam, jak ten gwarantujący tytuły bestsellerów w swoich segmentach wielu innym modelom Skody: to połączenie bezkonkurencyjnej relacji ceny do oferowanej w zamian przestrzeni i jakości oraz zastosowania nowoczesnych technologii, przekładających się na wymierne korzyści - niskie koszty eksploatacji i wysokie bezpieczeństwo dla kierowcy i wszystkich pasażerów. Bogato wyposażona Skoda Superb, mierząca 4,8 metra, to model dostępny w bardzo korzystnej cenie - już od 72 700 zł. Polski importer marki oferuje promocje, dogodne warunki finansowania i inne rozwiązania, dodatkowo zwiększające atrakcyjność tej oferty zarówno dla Klienta indywidualnego, jak i flotowego. Superb pozwala czeskiej marce utrzymywać silną pozycję w klasie średniej już od 2001 roku, kiedy z powodzeniem wprowadzono pierwszą odsłonę tego modelu. Rewolucyjna nowa generacja, debiutująca w 2008 roku, została w 2013 roku poddana kompleksowej modernizacji, która wprowadziła odświeżony projekt nadwozia, jeszcze bardziej dopracowane wykończenie wnętrza oraz innowacyjne rozwiązania techniczne. Już od szeregu lat Superb notuje systematyczny progres w wynikach, a odświeżenie przyniosło wzrost popularności modelu. W całym minionym roku zarejestrowano aż 3 365 nowych egzemplarzy Superba (w tym 1 025 przez Klientów indywidualnych). Superb dostępny jest jako elegancka limuzyna i funkcjonalne kombi z bagażnikiem o pojemności 633 litrów. Obydwa warianty nadwozia dostępne są także w wyjątkowo oszczędnej wersji GreenLine, której średnie fabryczne zużycie paliwa wynosi zaledwie od 4,2 l/100 km, oraz bogato wyposażonej linii Laurin&Klement. Ostatnią nowością jest odmiana Outdoor, wyróżniająca się zwiększoną użytkowością zawartą w eleganckiej stylistyce.
Skoda świętuje podwójne zwycięstwo w Nowej ZelandiiSkoda świętuje podwójne zwycięstwo w Nowej Zelandii

To osiągnięcie jest efektem imponującego wzrostu popularności czołowego modelu czeskiej marki: w porównaniu do marca 2013 roku, miesięczny wynik rejestracji nowych egzemplarzy poprawił się o rekordowe 256%. Przepis producenta na tak ogromny sukces w tym segmencie jest taki sam, jak ten gwarantujący tytuły bestsellerów w swoich segmentach wielu innym modelom Skody: to połączenie bezkonkurencyjnej relacji ceny do oferowanej w zamian przestrzeni i jakości oraz zastosowania nowoczesnych technologii, przekładających się na wymierne korzyści - niskie koszty eksploatacji i wysokie bezpieczeństwo dla kierowcy i wszystkich pasażerów.

Bogato wyposażona Skoda Superb, mierząca 4,8 metra, to model dostępny w bardzo korzystnej cenie - już od 72 700 zł. Polski importer marki oferuje promocje, dogodne warunki finansowania i inne rozwiązania, dodatkowo zwiększające atrakcyjność tej oferty zarówno dla Klienta indywidualnego, jak i flotowego.

Superb pozwala czeskiej marce utrzymywać silną pozycję w klasie średniej już od 2001 roku, kiedy z powodzeniem wprowadzono pierwszą odsłonę tego modelu. Rewolucyjna nowa generacja, debiutująca w 2008 roku, została w 2013 roku poddana kompleksowej modernizacji, która wprowadziła odświeżony projekt nadwozia, jeszcze bardziej dopracowane wykończenie wnętrza oraz innowacyjne rozwiązania techniczne.


Luksus za rozsądną cenę - używana Skoda Superb


Już od szeregu lat Superb notuje systematyczny progres w wynikach, a odświeżenie przyniosło wzrost popularności modelu. W całym minionym roku zarejestrowano aż 3 365 nowych egzemplarzy Superba (w tym 1 025 przez Klientów indywidualnych).

Superb dostępny jest jako elegancka limuzyna i funkcjonalne kombi z bagażnikiem o pojemności 633 litrów. Obydwa warianty nadwozia dostępne są także w wyjątkowo oszczędnej wersji GreenLine, której średnie fabryczne zużycie paliwa wynosi zaledwie od 4,2 l/100 km, oraz bogato wyposażonej linii Laurin&Klement. Ostatnią nowością jest odmiana Outdoor, wyróżniająca się zwiększoną użytkowością zawartą w eleganckiej stylistyce.

ZOBACZ TAKŻE:

Skoda Superb Outdoor | Terenowa moda

Skoda Superb Outdoor | Terenowa moda

Więcej o:
Komentarze (4)
Skoda Superb | Marcowy lider sprzedaży
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: maniek

  Oceniono 6 razy 2

  trzeba napisać prawde ,jak czesi o polskich oknach .Skoda jest zagrozeniem dla życia i ma toksyczne materiały

 • Gość: SAMCZO

  Oceniono 1 raz 1

  ZAYEBISTA BRYKA BRAWO SKODA SZACUN CZESI !!! YOŁ

 • Gość: osa

  Oceniono 5 razy 1

  a "kratkie" mozna zamontowac? bo jak nie to dziekuje...

 • arturnyk

  Oceniono 7 razy 1

  To miał być artykuł czy reklama? Bo wyszła laurka.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX