Mini Paceman Adventure | Ku przygodzie

Oto wynik pracy zdolnych studentów z fabryk w Monachium i Dingolfing. Stworzyli oni ciekawą wizję uterenowionego i użytkowego Mini Pacemana
Mini Paceman Adventure Ku przygodzie Studenci z fabryk w Monachium i Dingolfing stworzyli wizję uterenowionego Mini Pacemana. Samochód zmieniono w dwumiejscowy pojazd z bagażnikiem w stylu pickupa Oto wynik pracy zdolnych studentów z fabryk w Monachium i Dingolfing. Stworzyli oni ciekawą wizję uterenowionego i użytkowego Mini Pacemana. Samochód zmieniono w dwumiejscowy pojazd z bagażnikiem w stylu pickupa. Ponadto zmodyfikowano układ zawieszenia, zwiększając jednocześnie prześwit, założono terenowe opony, zainstalowano dodatkowe reflektory i snorkel oraz zamontowano bagażnik dachowy na koło zapasowe. Auto bazuje na wersji Cooper S, więc jest wyposażone w napęd wszystkich kół ALL4 i benzynowy silnik 1.6 z turbodoładowaniem, generujący 184 KM. Mini Paceman Adventure powstał w jednym egzemplarzu. Nie ma planów na produkcję seryjną takiej wersji modelu.
2014 Mini Countryman Zmiany w Mini Countryman

Samochód zmieniono w dwumiejscowy pojazd z bagażnikiem w stylu pickupa. Ponadto zmodyfikowano układ zawieszenia, zwiększając jednocześnie prześwit, założono terenowe opony, zainstalowano dodatkowe reflektory i snorkel oraz zamontowano bagażnik dachowy na koło zapasowe.

Sprawdź, czy stać cię na Mini

Auto bazuje na wersji Cooper S, więc jest wyposażone w napęd wszystkich kół ALL4 i benzynowy silnik 1.6 z turbodoładowaniem, generujący 184 KM.

Mini Paceman Adventure powstał w jednym egzemplarzu. Nie ma planów na produkcję seryjną takiej wersji modelu. Myślicie, że znaleźliby się na nią chętni?

ZOBACZ TAKŻE:

MINI Cooper S | Pierwsza jazda

MINI Cooper S

 

Zdjęcie Continental Conti4x4 Zdjęcie Dunlop GRANDTREK AT3 Zdjęcie Uniroyal RainExpert
Continental Conti4x4 Dunlop GRANDTREK AT3 Uniroyal RainExpert
Porównaj ceny > Porównaj ceny > Porównaj ceny >
Indeksy
Prędkość H - do 210 km/h H - do 210 km/h H - do 210 km/h
Nośność 925 kg 800 kg 710 kg
Parametry fizyczne
Średnica R18 R16 R17
Szerokość 255 235 215
Profil 55 60 60
Podstawowe informacje
Typ pojazdu Terenowe Terenowe Terenowe
Sezon Letnie Letnie Letnie
dane dostarcza:
Więcej o: