Salon Pekin 2014 | Nissan Lannia Concept

Lannia to prototyp Nissana zaprojektowany przez Chińczyków, dla (młodych) Chińczyków, którego produkcja ma się odbywać wyłącznie w Państwie Środka
Nissan Lannia Concept Auto stworzone przez Chińczyków dla Chińczyków Lannia to prototyp Nissana zaprojektowany przez Chińczyków, dla młodych Chińczyków, którego produkcja ma się odbywać wyłącznie w Państwie Środka Lannia to prototyp Nissana zaprojektowany przez Chińczyków, dla (młodych) Chińczyków, którego produkcja ma się odbywać wyłącznie w Państwie Środka. W zeszłym roku w Szanghaju Nissan pokazał prototyp o przyjaznej nazwie Friend-ME. Zapowiedzi, że jest to zwiastun modelu przygotowywanego specjalnie z myślą o rynku chińskim potwierdza pojawienie się w Pekinie prototypu o nazwie Lannia. Już na pierwszy rzut oka widać, że Lannia jest rozwinięciem Friend-ME nieco bardziej zbliżonym do ostatecznej formy. Ogólny wygląd Lannii jest bardzo podobny do konceptu Sport Sedan pokazanego w tym roku w Detriot. Sport Sedan to zwiastun nowej Maximy, a czym jest Lannia? Nissan nie zdradził dotąd żadnych wymiarów niebieskiego prototypu, ani szczegółów technicznych. Wiadomo jednak, że Nissan ma zamiar powrócić na rynek z nazwą Bluebird. To sugerowało by samochód segmentu D, jednak nazwanie Micry sedan w Chinach Sunny wskazuje na segment C. Nissan Lannia został zaprojektowany w chińskim centrum stylistycznym Nissana z myślą o gustach młodych ludzi urodzonych w latach 90. Model seryjny ma być produkowany wyłącznie w Chinach i ewentualnie eksportowany na pozostałe rynki.

W zeszłym roku w Szanghaju Nissan pokazał prototyp o przyjaznej nazwie Friend-ME. Zapowiedzi, że jest to zwiastun modelu przygotowywanego specjalnie z myślą o rynku chińskim potwierdza pojawienie się w Pekinie prototypu o nazwie Lannia. Już na pierwszy rzut oka widać, że Lannia jest rozwinięciem Friend-ME nieco bardziej zbliżonym do ostatecznej formy.

Nissan Primera - ogłoszenia

Ogólny wygląd Lannii jest bardzo podobny do konceptu Sport Sedan pokazanego w tym roku w Detriot. Sport Sedan to zwiastun nowej Maximy, a czym jest Lannia? Nissan nie zdradził dotąd żadnych wymiarów niebieskiego prototypu, ani szczegółów technicznych. Wiadomo jednak, że Nissan ma zamiar powrócić na rynek z nazwą Bluebird. To sugerowało by samochód segmentu D, jednak nazwanie Micry sedan w Chinach Sunny wskazuje na segment C.

Nissan Lannia został zaprojektowany w chińskim centrum stylistycznym Nissana z myślą o gustach młodych ludzi urodzonych w latach 90. Model seryjny ma być produkowany wyłącznie w Chinach i ewentualnie eksportowany na pozostałe rynki.


ZOBACZ TAKŻE:

Nissan Sport Sedan Concept

Salon Detroit 2014 | Nissan Sport Sedan Concept

Więcej o:
Komentarze (6)
Salon Pekin 2014 | Nissan Lannia Concept
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • joe_brody

  Oceniono 6 razy 6

  Almero, wróć! Może być pod taką postacią...

 • Gość: /\

  Oceniono 2 razy 2

  Nissan szleje :)

 • Gość: pluuto

  Oceniono 1 raz 1

  hehe

 • Gość: fragii102

  Oceniono 1 raz 1

  troszke za duże zwisy hehe

 • facelift

  0

  "...produkowany wyłącznie w Chinach i ewentualnie eksportowany na pozostałe rynki." - To co nam dupę zawracacie.
  Swoją drogą nissan zidiociał kmpletnie.

 • Gość: pluuton

  Oceniono 2 razy 0

  bardziej pasuje do kubellvagena hehe

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX