Infiniti Q50 Eau Rouge coraz bliżej produkcji

Na salonie w Pekinie Infiniti zaprezentowało kolejną ewolucję koncepcyjnego Q50 Eau Rogue
Infiniti Q50 Eau Rouge coraz bliżej Kolejna ewolucja koncepcyjnego Q50 Eau Rogue W Pekinie Infiniti zaprezentowało kolejną ewolucję koncepcyjnego Q50 Eau Rogue. Infiniti jest w trakcie podejmowania decyzji ws. skierowania auta do produkcji Na salonie w Pekinie Infiniti zaprezentowało kolejną ewolucję koncepcyjnego Q50 Eau Rogue. Specjalne Q50 po raz pierwszy zostało pokazane w styczniu 2014 roku podczas Detroit Auto Show jako koncept inspirowany własnościami aerodynamicznymi bolidów Formuły 1. Dwa miesiące później na salonie samochodowym w Genewie ujawniono potężne serce samochodu, pochodzące ze sportowego Nissana GT-R - silnik V6 o pojemności 3,8 litra i mocy 568 KM. Następnie Infiniti mogło powiedzieć "stop" lub stworzyć jeżdżący prototyp Q50 Eau Rogue. Wybrano to drugie. Auto, które testował Sebastian Vettel, nazywany w Infiniti Director of Performance, zostało właśnie zaprezentowane na targach w Pekinie. Władze Infiniti oficjalnie podają, że są w trakcie podejmowania decyzji odnośnie skierowania auta do produkcji. Trzymamy kciuki za pomyślne zakończenie!
Infiniti Q70 FLInfiniti Q70 | Lifting i wersja L

Specjalne Q50 po raz pierwszy zostało pokazane w styczniu 2014 roku podczas Detroit Auto Show jako koncept inspirowany własnościami aerodynamicznymi bolidów Formuły 1. Dwa miesiące później na salonie samochodowym w Genewie ujawniono potężne serce samochodu, pochodzące ze sportowego Nissana GT-R - silnik V6 o pojemności 3,8 litra i mocy 568 KM.

Infiniti G37 - ogłoszenia

Następnie Infiniti mogło powiedzieć "stop" lub stworzyć jeżdżący prototyp Q50 Eau Rogue. Wybrano to drugie. Auto, które testował Sebastian Vettel, nazywany w Infiniti Director of Performance, zostało właśnie zaprezentowane na targach w Pekinie.

Władze Infiniti oficjalnie podają, że są w trakcie podejmowania decyzji odnośnie skierowania auta do produkcji. Trzymamy kciuki za pomyślne zakończenie!

 

ZOBACZ TAKŻE:

Tak brzmi Infiniti Q50 Eau Rouge

Infiniti Q50 Eau Rouge concept