Bentley Hybrid Concept | Hybrydowa przyszłość marki

Bentley zaczyna coraz poważniej myśleć o technologii hybrydowej. Na salonie w Pekinie angielska marka zaprezentuje flagowy model Mulsanne z takim właśnie źródłem napędu. Ale to dopiero początek
Bentley Hybrid Concept Hybrydowa przyszłość marki Bentley zaczyna poważnie myśleć o technologii hybrydowej. Na salonie w Pekinie marka zaprezentuje flagowy model Mulsanne z takim właśnie źródłem napędu Bentley zaczyna coraz poważniej myśleć o technologii hybrydowej. Na salonie w Pekinie angielska marka zaprezentuje flagowy model Mulsanne z takim właśnie źródłem napędu. Ale to dopiero początek. Do końca trwającej dekady przynajmniej 90 proc. modeli Bentleya ma już być oferowanych w wersji hybrydowej typu plug-in, w tym od 2017 roku pierwszy SUV marki (standardowy model trafi do sprzedaży w 2016 roku). Dzięki systemowi hybrydowemu jednostki napędowe będą jeszcze mocniejsze, a przy tym wydajniejsze. Producent zapowiada wzrost mocy do 25 proc. przy jednoczesnej 70-procentowej redukcji emisji CO2. Samochody będą w stanie przejechać wyłącznie na napędzie elektrycznym dystans przynajmniej 50 km, nie emitując wtedy żadnych zanieczyszczeń, np. w ruchu miejskim. Bentley postawi na hybrydy typu plug-in, więc doładowanie baterii będzie możliwe ze źródła zewnętrznego - z przydomowego gniazdka elektrycznego lub stacji szybkiego ładowania.
Rolls-Royce Ghost Series II Rolls-Royce Ghost Series II | Aktualizacja

Do końca trwającej dekady przynajmniej 90 proc. modeli Bentleya ma już być oferowanych w wersji hybrydowej typu plug-in, w tym od 2017 roku pierwszy SUV marki (standardowy model trafi do sprzedaży w 2016 roku).

Bentley z drugiej ręki - sprawdź oferty

Dzięki systemowi hybrydowemu jednostki napędowe będą jeszcze mocniejsze, a przy tym wydajniejsze. Producent zapowiada wzrost mocy do 25 proc. przy jednoczesnej 70-procentowej redukcji emisji CO2. Samochody będą w stanie przejechać wyłącznie na napędzie elektrycznym dystans przynajmniej 50 km, nie emitując wtedy żadnych zanieczyszczeń, np. w ruchu miejskim. Bentley postawi na hybrydy typu plug-in, więc doładowanie baterii będzie możliwe ze źródła zewnętrznego - z przydomowego gniazdka elektrycznego lub stacji szybkiego ładowania.

ZOBACZ TAKŻE:

Za co kochamy angielską motoryzację

c

 

Zdjęcie ELF Excellium DID 5W30 5L Zdjęcie LOTOS MIXOL S 5L Zdjęcie Mobil Super 1000 X1 15W40 5L
ELF Excellium DID 5W30 5L LOTOS MIXOL S 5L Mobil Super 1000 X1 15W40 5L
Sprawdź ceny > Sprawdź ceny > Porównaj ceny >
źródło: Okazje.info
Więcej o: