Salon Pekin 2014 | Audi TT Offroad Concept | Na sportowo poza asfaltem

Audi opublikowało kilka szkiców przedstawiających koncept, który zostanie zaprezentowany na zbliżającym się salonie samochodowym w Pekinie. Czy to Audi Q4 Concept?
Tajemniczy crossover Audi Czy to Audi Q4 Concept? Audi opublikowało kilka szkiców przedstawiających koncept, który zostanie zaprezentowany na salonie samochodowym w Pekinie. Nie wiadomo, czy to Audi Q4 Concept Audi opublikowało kilka szkiców przedstawiających koncept, który zostanie zaprezentowany na zbliżającym się salonie samochodowym w Pekinie. Czy to Audi Q4 Concept? Na chwilę obecną nie mamy żadnych oficjalnych informacji od producenta, ale wiele na to wskazuje. Samochód wygląda trochę jak offroadowe Audi TT. Widać, że to kolejny koncept, który został zaprojektowany w zgodzie z językiem stylistycznym marki, który obrazował już wcześniejszy trzydrzwiowy prototyp, pokazany na styczniowych targach w Detroit - Audi allroad shooting brake. Audil Q4, wypełniające lukę pomiędzy niewielkim Q3 a rodzinnym Q5, byłoby rywalem dla takich aut, jak: BMW X4, Range Rover Evoque czy Porsche Macan. Salon samochodowy w Pekinie potrwa od 20 do 29 kwietnia.
Czy Austriacy kupują to co Niemcy? Top 40 w Austrii w 2013 rokuCzy Austriacy kupują to co Niemcy? Top 40 w Austrii w 2013 roku

Jest szansa, że Audi TT otrzyma nowego, terenowego członka rodziny. Audi TT Offroad Concept to kolejny koncept, który został zaprojektowany w zgodzie z językiem stylistycznym marki, który obrazował już wcześniejszy trzydrzwiowy prototyp, pokazany na styczniowych targach w Detroit - Audi allroad shooting brake. Nowy model ma w odróżnieniu do poprzednika dwie pary drzwi. karoseria ma 4,39 metra długości, 1,85 metra szerokości i 1,53 metra wysokości. W nadkolach zmieścił się mało terenowy, 21 calowy rozmiar kół. Audi TT SUV czy też być może Audi Q4 posiada napęd hybrydowy, który składa się z dwulitrowego silnika TFSI o mocy 292 KM i dwóch silników elektrycznych. Jeden napędza przednią (moc 40 kW), drugi tylną oś (moc 85 kW). Łączna moc tych jednostek napędowych to 408 KM i 650 Nm maksymalnego momentu obrotowego. Audi TT Offroad Concept przyspiesza do setki w czasie 5,2 sekundy, a jego prędkość maksymalna blokowana jest przy 250 km/h.

Zobacz ofertę używanych modeli Audi

Audil Q4, wypełniające lukę pomiędzy niewielkim Q3 a rodzinnym Q5, byłoby rywalem dla takich aut, jak: BMW X4, Range Rover Evoque czy Porsche Macan.

Salon samochodowy w Pekinie potrwa od 20 do 29 kwietnia.

ZOBACZ TAKŻE:

Audi S1 - 230 KM i napęd quattro

Audi S1 Quattro

Więcej o:
Komentarze (13)
Salon Pekin 2014 | Audi TT Offroad Concept | Na sportowo poza asfaltem
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Tomek

  Oceniono 8 razy 8

  Teraz czekamy na audi cabrio z nieściągalnym stałym dachem !

 • Gość: gość

  Oceniono 3 razy 3

  buh buh muj ruh

 • Gość: gość

  Oceniono 3 razy 1

  Ałdi das ałto

 • Gość: gość

  0

  mam tt mk1 a tego czegoś w życiu bym nie kupił - ten gril z przodu mnie przeraża - niedługo będzie sam gril na kółkach, nastpna sprawa - w niczym nie przypomina tt, nawet dwójki.
  poracha na całego.

 • Gość: hajs

  Oceniono 2 razy 0

  ciekawe ile hajsu będzie kosztował

 • Gość: muha

  Oceniono 3 razy -3

  świetny samochód

 • Gość: gość

  Oceniono 5 razy -3

  świetny samochód

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX